0:1
(0:1)

Branka: 15. Slavík. ČK: Hekerle
FC Vysočina: Bílek - Nečas - Macík, Slavík - Sláma (Zimčík), Ryška, Večeřa, Šebek (Kaplan), Hekerle - Koníř (Vaculík), Hošťálek.

Opět pouze jednobrankovým vítězstvím si zajistili fotbalisté FC Vysočina postup do třetího kola Poháru ČMFS. Jihlavský celek měl územní převahu, postupně zahrával deset rohových kopů, ovšem domácího gólmana Fialu překonal pouze jednou. "S výkonem jsem spokojený, ale mrzí mě, že jsme nebyli schopni dát pojišťovací gól," komentoval řadu neproměněných šancí trenér Jihlavy Miloslav Machálek. Jediná branka padla po rohovém kopu, který rozehrával Nečas. Hošťálek hlavou mířil do břevna, odražený míč do branky dokopl Slavík. Pohotovou akci předvedl ve 22. minutě jihlavský tandem Koníř - Hošťálek, ovšem střelu prvně jmenovaného Fiala vyrazil. Jihlavské trápení v koncovce dokumentoval samostatný průnik Hošťálka v 77. minutě. Nikým neatakovaný jihlavský útočník akci zakončil slabou přízemní střelou. V nervózním závěru byl vyloučen zkušený Hekerle. Ve třetím kole jihlavští fotbalisté přivítají 6. září prvoligový Stavo Artikel Brno.