ČáslavČáslav
přát., úterý 1.2.2005,  
2:3
(0:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Branky: Vávra, Lovětínský, Navrátil.
Diváci: 0
FC Vysočina: 1. poločas: Tulis - Heide, Vojtíšek, Šourek, Liška - Štohanzl, Baštař, Pacholík, Malínek - Vácha, Kaplan. 2. poločas: Tulis - Veselý, Vávra, Šourek, Heide - Štohanzl (65. Vácha), Vladyka, Lovětínský, Pacholík - Navrátil, Kaplan.
 

Komentář

Druholigoví jihlavští fotbalisté v úterním přípravném utkání v Čáslavi zvítězili 3:2. Radost z povinné výhry nad účastníkem ČFL trenérovi Karlu Večeřovi pokazilo zranění útočníka Jana Navrátila, který si natáhl třísla.

Po bezbrankovém prvním poločase jihlavští fotbalisté udeřili v úvodu druhé půle. „Během úvodních dvaceti minut druhého poločasu jsme dali tři branky a měli další tři gólovky, které jsme neproměnili. V tu chvíli byl výkon z naší strany velice kvalitní,“ byl spokojen Večeřa. Dvacet minut před koncem se zranil Jan Navrátil a zbytek zápasu FC Vysočina dohrávala pouze v deseti lidech. „Nechtěl jsem zpět do hry dávat hráče, kteří už vystřídali,“ uvedl trenér.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2018

1. Zoubele Lukáš 234b.
2. Tlustý Petr 144b.
3. Fulnek Jakub 114b.
4. Vízek Patrik 78b.
5. Vedral Filip 65b.
6. Levin Vladislav 64b.
7. Vejmola Luděk 61b.
Aktuálně

Spolupráce FC Vysočina se společností UDANAX pokračuje

Zimní pauza prospívá nejen kondici a síle fotbalistů, ale časový prostor pomohl i narovnání vztahů mezi FC Vysočina a společností UDANAX, které byly narušeny sporem mezi společností UDANAX a akcionářem klubu. V jarní části fotbalové sezóny tak bude provoz stánků s občerstvením na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě výhradně v režii značky... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu