přát., úterý 1.2.2005,
2:3
(0:0)

Branky: Vávra, Lovětínský, Navrátil.
FC Vysočina: 1. poločas: Tulis - Heide, Vojtíšek, Šourek, Liška - Štohanzl, Baštař, Pacholík, Malínek - Vácha, Kaplan. 2. poločas: Tulis - Veselý, Vávra, Šourek, Heide - Štohanzl (65. Vácha), Vladyka, Lovětínský, Pacholík - Navrátil, Kaplan.

Druholigoví jihlavští fotbalisté v úterním přípravném utkání v Čáslavi zvítězili 3:2. Radost z povinné výhry nad účastníkem ČFL trenérovi Karlu Večeřovi pokazilo zranění útočníka Jana Navrátila, který si natáhl třísla.

Po bezbrankovém prvním poločase jihlavští fotbalisté udeřili v úvodu druhé půle. „Během úvodních dvaceti minut druhého poločasu jsme dali tři branky a měli další tři gólovky, které jsme neproměnili. V tu chvíli byl výkon z naší strany velice kvalitní,“ byl spokojen Večeřa. Dvacet minut před koncem se zranil Jan Navrátil a zbytek zápasu FC Vysočina dohrávala pouze v deseti lidech. „Nechtěl jsem zpět do hry dávat hráče, kteří už vystřídali,“ uvedl trenér.