FC VysočinaFC Vysočina
přát., středa 16.2.2005,  
1:0
(1:0)
Brno BBrno B
 
Gól: 6. Simr
Diváci: 0
FC Vysočina: I. půle: Vorel – Bartoš, Šourek, Vávra, Sedlák – Veselý, Štohanzl, Wasserbauer, Vladyka, Liška – Simr, II. půle: Vorel – Veselý, Šourek, Vávra, Sedlák – Štohanzl, Pacholík, Wasserbauer, Lovětínský, Liška – Navrátil.
 

Komentář

Za vytrvalého sněžení sehrála Vysočina na umělé trávě Na Stoupách další přípravný duel, tentokráte s druholigovým rivalem v podobě juniorky 1. FC Brno. Domácím se zápas stejně jako před necelým měsícem proti brněnskému „áčku“ vydařil. Po solidním výkonu i na kluzkém terénu bez větších problémů zvítězili 1:0, když jedinou branku vstřelil již v 6. minutě exbrněnský útočník Pavel Simr.

Trenér Večeřa v zápase šetřil celou řadu hráčů, které trápí větší či menší zdravotní potíže a kteří by měli být k dispozici až o víkendové generálce na půdě 1. FC Slovácko a především pak na slovenské herní soustředění.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2018

1. Zoubele Lukáš 234b.
2. Tlustý Petr 144b.
3. Fulnek Jakub 114b.
4. Vízek Patrik 78b.
5. Vedral Filip 65b.
6. Levin Vladislav 64b.
7. Vejmola Luděk 61b.
Aktuálně

Spolupráce FC Vysočina se společností UDANAX pokračuje

Zimní pauza prospívá nejen kondici a síle fotbalistů, ale časový prostor pomohl i narovnání vztahů mezi FC Vysočina a společností UDANAX, které byly narušeny sporem mezi společností UDANAX a akcionářem klubu. V jarní části fotbalové sezóny tak bude provoz stánků s občerstvením na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě výhradně v režii značky... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu