KroměřížKroměříž
přát., sobota 5.3.2005,  
2:1
(2:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Branka: 82. Baštař.
Diváci: 0
FC Vysočina: 1. poločas: Vorel (12. Tulis) - Bartoš, Vojtíšek, Šourek, Sedlák - Pacholík, Vladyka, Baštař, Liška, Lovětínský – Simr, 2. poločas: Tulis - Bartoš, Vojtíšek (78. Kadlec), Šourek, Liška - Veselý, Baštař, Lovětínský, Pacholík - Kaplan, Simr.
 

Komentář

Velmi nepovedené utkání mají za sebou fotbalisté FC Vysočina. Jihlavský celek, který kvůli odložení úvodního zápasu jarní části 2. ligy neodcestoval k pátečním utkání ve Vítkovicích, prohrál v sobotním přátelském zápase v Kroměříži 1:2. Navíc přišel o brankáře Michala Vorla.

„Celý zápas pokazilo Michalovo zranění,“ lituje jihlavský trenér Karel Večeřa. „Michal si zvrtnul kotník a s těžkým výronem skončil v nemocnici. Doufejme, že to nebude nic horšího,“ doufá Večeřa. Důvodem nepříjemného poranění byl podle Večeřových slov špatný povrh hřiště. „Před zápasem jsme zvažovali, jestli nastoupíme, protože jsme měli obavy, aby se něco nestalo. Bohužel se naše obavy naplnily už ve dvanácté minutě,“ říká kouč. Vedle toho, že Jihlava musela střídat brankáře, inkasovala navíc úvodní gól zápasu. Přitom vůbec první šanci střetnutí měl právě tým z Vysočiny.

„Zápas pro nás začal dobře, dostali jsme se do obrovské šance. Pavel Simr šel sám na brankáře, a trefil pouze tyčku,“ líčí Večeřa. Po Vorlově zranění se jihlavský celek zaměřil především na to, aby stejný osud nepotkal někoho z dalších hráčů. „Zápas tím byl hodně poznamenaný. Pak už jsme měli strach, aby se nastalo něco dalšího,“ připouští Večeřa.

Jihlavského kouče mohl potěšit fakt, že se na hřišti objevili tři uzdravení hráči: Michal Veselý, Tomáš Kaplan a poprvé i Michal Kadlec. „Všichni tři se zapojili bez problémů,“ hodnotí jejich návrat Večeřa.

 
Související
Hráč zápasu

Hráč července 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce července 2020

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc červenec. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu