(1:1)
PrachaticePrachatice

Góly: 10. Kaplan – 14. Pecka
FC Vysočina: I. půle – Bílek – Bartoš, Šourek, Čep, Kotrys – Vaculík, Večeřa, Baštař, Malínek – Polónyi, Kaplan. II. půle – Bílek – Šourek, Kadlec, Kotrys – Veselý, Vladyka, Pacholík, Hošťálek, Liška – Malínek, Kaplan (64. Brabec).

Ani ve druhém měření proti druholigovému sokovi v tomto týdnu nebyli fotbalisté FC Vysočina úspěšní. S Prachaticemi, kterým patří 12. příčka v podzimní tabulce, pouze remizovali 1:1. Z pohledu domácího celku byl výrazně lepší první poločas, ve kterém jihlavští podali kvalitní výkon a dokázali si vytvořit brankové příležitosti. Z nich se ujala jedna z prvních, když se v 10. minutě radoval Kaplan. Již o 4 minuty později však hosté z ojedinělé šance snížili a tím uzavřeli účet celého duelu. A to i přes další gólové možnosti FC Vysočina. “Ve druhé půli jsme již byli mnohem méně spokojeni. Po korekcích v sestavě nefungoval ideálně náš herní systém a již jsme se nedokázali tolik prosadit,” uvedl asistent trenéra Josef Vrzáček.

4.kolo | Prachatice - FC Vysočina | 0:1
17.kolo | FC Vysočina - Prachatice | 1:1