OpatovOpatov
přát., sobota 28.6.2003,  
0:11
(0:6)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly: Navrátil 3, Baštař 2, Kaplan 2, Brabec, Kovář, Hošťálek, Polonyi
Diváci: 0
FC Vysočina: I. půle: Bílek - Bartoš, Čep, Kadlec, Baštař (46. Kotrys) - Veselý), Kovář, Brabec, Liška – Navrátil, Kaplan, II. půle: Bílek – Brabec, Čep, Kaplan, Kotrys – Navrátil, Kovář, Pivarník, Veselý – Polonyi, Hošťálek.
 

Komentář

U příležitosti výročí 70ti let kopané v Opatově sehráli fotbalisté FC Vysočina přátelský duel s místním Sokolem hrajícím 1.A třídu.

Scházeli rekonvalescenti Večeřa a Vaculík, dále pak Vladyka (svatba), Šourek (angína), Pacholík (krevní podlitina) a Vorlický (do přípravy nastoupí v pondělí). Otazník visí nad testem slovenským hráčů Palši a Jakubka.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč dubna 2019

1. Klobása Stanislav 129b.
2. Vejmola Luděk 91b.
3. Šulc Pavel 85b.
4. Tijani Mohamed 81b.
5. Preisler Dominik 50b.
6. Chlumecký Martin 49b.
7. Zoubele Lukáš 45b.
Aktuálně

Lukáš Vaculík: Všichni chceme postoupit

Klubový rekordman, nejzkušenější hráč, kapitán týmu i člen vedení FC Vysočina. Ano, řeč je o Lukáši Vaculíkovi, jenž zkraje června oslaví šestatřicáté narozeniny, přesto v každém utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dokazuje, že rozhodně nepatří do starého železa. Ostatně, ve své dlouhé kariéře dosud nikdy nevstřelil tolik branek, jak ve finišující... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu