(1:0)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost

Gól: 60. Sargsyan p. k.
FC Vysočina dorost: Pokorný (45. Konrád) – Vašíček (45. Ločárek), Vedral (70. Novotný), Beseda, Kafoněk (45. Kolčava) – Lasota (45. Vrzal), Novotný (45. Průša) – Bajer (70. Karmazín), Karmazín (45. Smejkal), Sargsyan (70. Lasota) – Šimončič (45. Mužátko).

„Senica potvrdila svoje kvality a kromě dvaceti minut ve druhém poločase byla lepším týmem. Vytvořila si územní převahu a spoustu standardních situací. Prosadila se až z pokutového kopu po faulu Vašíčka. Za stavu 0:0 měl však stoprocentní šanci Sargsyan, který tváří v tvář domácímu brankáři neuspěl. V úvodu druhé půle jsme měli dobrou pasáž a vytvořili si další velkou šanci. Chvíli nato byl v pokutovém území faulován Mužátko a Sargsyan nařízenou penaltu proměnil a vyrovnal na 1:1.  Po posledním prostřídání v sedmdesáté minutě se nám hra absolutně zbourala a obdrželi jsme v rychlém sledu tři branky. Senica byla důraznější v osobních soubojích a rychlejší. Měla kvalitní přechodovu fázi a zcela zaslouženě zvítězila!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.