FC Vysočina BFC Vysočina B
12.kolo, pátek 21.10.2005,  
2:2
(1:1)
Slovácko BSlovácko B
 
Góly: 28. Brabec, 64. Vácha - 25. Tesařík, 40. Czinege.
Diváci: 0
FC Vysočina B: Tulis - Bratršovský, Vávra, Komínek, Kopic - Čermák, Wasserbauer, Brabec (89. Janíček), Chlup - Vácha, Flekal. Trenéři: Březina a Vrzáček.
 

Komentář

Pět dní po vítězství na Baníku absolvovala naše juniorka další měření sil s prvoligovým béčkem. Tentokráte byl protivníkem týmu trenérů Březiny a Vrzáčka velmi kvalitní tým Slovácka, který se na umělé trávě Na Stoupách představil posílený o zkušené hráče Malcharka, Czinegeho a Němčického. Naopak naši mladíci byli ze strany "áčka" posíleni pouze minimálně. Zápas skončil zaslouženou remízou, které náš tým dosáhl po dvojnásobném vyrovnání stavu. Zejména v první části byl lepší celek Slovácka, ve druhé půli se však obraz hry změnil a zejména v závěru sahalo naše "béčko" po vítězství.
 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2020

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen, přičemž můžete zohlednit i výkon z úvodního březnového duelu jara. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu