UničovUničov
25.kolo, středa 10.5.2006,  
2:4
(2:2)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Góly: 5, Večeřa, 6. Vaníček - 23. Chlup, 41, Šplíchal, 55. Brabec z pen., 85. Holý.
Diváci: 0
FC Vysočina B: Tulis - Bratršovský, Wasserbauer, Komínek, Maňhal - Brabec, Chlup, Fišer (20. Janíček, 77. Čermák), Flekal - Holý - Šplíchal (74. Heide). Trenéři: Vrzáček a Březina.
 

Komentář

Juniorka překvapila na půdě druhého Uničova a veze z této horké půdy velmi cenné tři body. Mužstvo trenérů Vrzáčka a Březiny tímto učinilo velký krok k záchraně v soutěži, ze které budou s velkou pravděpodobností sestupovat tři týmy.
Do utkání však naši mladíci, kteří nastoupili prakticky bez posil z "A" mužstva, doslova katastrofálně. Již v 6. minutě prohrávali 2:0 a zdálo se být rozhodnuto. Za této situace však trenéři vystřídali, začali hrát na dva klasické hroty a začali přebírat iniciativu. Výsledkem byl kontaktní gól Chlupa a především velmi důležitý gól na 2:2, který ještě do poločasu vsítil Šplíchal. "Do druhé části domácí vstoupili s cílem rozhodnout a zvolili taktiku nakopávaných míčů. S tímto jsme se však dokázali velmi dobře vyrovnat a naopak jsme vyráželi do nebezpečných brejků. Po Brabcem proměněné penaltě jsme se v 55. minutě ujali vedení a poté jsme měli i další šance na pojistku na 2:4. Ta však přišla až v 85. minutě z kopačky Holého," zhodnotil nám stručně utkání trenér Josef Vrzáček.
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč října 2019

1. Jawo Lamin 225b.
2. Fortelný Jan 218b.
3. Smejkal Tomáš 192b.
4. Vejmola Luděk 110b.
5. Tlustý Petr 98b.
6. Vaculík Lukáš 87b.
7. Tijani Mohamed 65b.
Aktuálně

Procházka: Máme toho v herním projevu hodně co zlepšovat

Důležité dorostenecké boje se z pohledu FC Vysočina odehrávají nejen MSFL. O ligu níže o postup bojuje též starší dorost B. Jak se tento úkol po polovině soutěžního ročníku daří plnit? Na to jsme se zeptali trenéra týmu Pavla Procházky. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu