UničovUničov
25.kolo, středa 10.5.2006,  
2:4
(2:2)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Góly: 5, Večeřa, 6. Vaníček - 23. Chlup, 41, Šplíchal, 55. Brabec z pen., 85. Holý.
Diváci: 0
FC Vysočina B: Tulis - Bratršovský, Wasserbauer, Komínek, Maňhal - Brabec, Chlup, Fišer (20. Janíček, 77. Čermák), Flekal - Holý - Šplíchal (74. Heide). Trenéři: Vrzáček a Březina.
 

Komentář

Juniorka překvapila na půdě druhého Uničova a veze z této horké půdy velmi cenné tři body. Mužstvo trenérů Vrzáčka a Březiny tímto učinilo velký krok k záchraně v soutěži, ze které budou s velkou pravděpodobností sestupovat tři týmy.
Do utkání však naši mladíci, kteří nastoupili prakticky bez posil z "A" mužstva, doslova katastrofálně. Již v 6. minutě prohrávali 2:0 a zdálo se být rozhodnuto. Za této situace však trenéři vystřídali, začali hrát na dva klasické hroty a začali přebírat iniciativu. Výsledkem byl kontaktní gól Chlupa a především velmi důležitý gól na 2:2, který ještě do poločasu vsítil Šplíchal. "Do druhé části domácí vstoupili s cílem rozhodnout a zvolili taktiku nakopávaných míčů. S tímto jsme se však dokázali velmi dobře vyrovnat a naopak jsme vyráželi do nebezpečných brejků. Po Brabcem proměněné penaltě jsme se v 55. minutě ujali vedení a poté jsme měli i další šance na pojistku na 2:4. Ta však přišla až v 85. minutě z kopačky Holého," zhodnotil nám stručně utkání trenér Josef Vrzáček.
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2013/14

Letní přestupové období přineslo jedno z největších hráčských „zemětřesení“ v dějinách klubu. Vysočina v průběhu roku 2013 do přestupů uvolnila nejvyšší sumu ve svých dějinách. „Přivedli jsme mnoho nových hráčů, kteří mají talent, kvalitu a perspektivu. Jsme přesvědčeni, že tato strategie je správná a představuje výbornou investici do budoucnosti... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu