Č. BudějoviceČ. Budějovice
přát., sobota 9.7.2016, 13:00
0:6
(0:1)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
Góly: 18. Lorenc, 57. Průša, 59. Rážek, 64. Lorenc, 76. Lorenc, 80. Rážek
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Duba (28. Jágrik) – Vašíček, Pavlík, Pejřimovský, Bence – Urbánek – Bartl (60. Lorenc), Časta (28. Chlumský), Průša, Fikar – Lorenc (28. Rážek)
 

Komentář

Po týdenní tréninkové přípravě jsme nastoupili k prvnímu přípravnému dvouutkání. Hra v obou zápasech byla v poli hodně vyrovnaná. V prvním zápase jsme neproměnili naše příležitosti a navíc jsme byli po našich chybách dvakrát gólově potrestáni. Ve druhém utkání jsme naopak proměnili všechny naše šance a vysoko zvítězili. Zátěž jsme rozložili na všechny hráče, které máme momentálně k dispozici, vyjma zraněného Karmazína a Trojánka. Celkově mám dobrý pocit z naší útočné fáze. Hlavně ve druhém utkání fungovala spolupráce Rážka a Lorence. I v prvním zápase měl útočník Svoboda dvě tři velké příležitosti, které však neproměnil. V této fázi nám však nejde až tolik o výsledek. Těší mě, že se nikdo nezranil. Myslím, že si kluci zaslouží pochvalu za předvedené výkony!
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Liga je zpět. Hrajeme! I díky vám

Ligová fotbalová asociace děkuje všem záchranářům, lékařům, zdravotním sestřičkám a dalším obětavým pracovníkům v první linii, kteří se zasloužili o zvládnutí složité epidemiologické situace v naší zemi. Díky jejich obětavému nasazení se mohly naplno znovu rozběhnout obě nejvyšší soutěže – jako jedny z prvních v Evropě. Ligová fotbalová asociace... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu