Č. BudějoviceČ. Budějovice
přát., sobota 9.7.2016, 13:00
0:6
(0:1)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
Góly: 18. Lorenc, 57. Průša, 59. Rážek, 64. Lorenc, 76. Lorenc, 80. Rážek
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Duba (28. Jágrik) – Vašíček, Pavlík, Pejřimovský, Bence – Urbánek – Bartl (60. Lorenc), Časta (28. Chlumský), Průša, Fikar – Lorenc (28. Rážek)
 

Komentář

Po týdenní tréninkové přípravě jsme nastoupili k prvnímu přípravnému dvouutkání. Hra v obou zápasech byla v poli hodně vyrovnaná. V prvním zápase jsme neproměnili naše příležitosti a navíc jsme byli po našich chybách dvakrát gólově potrestáni. Ve druhém utkání jsme naopak proměnili všechny naše šance a vysoko zvítězili. Zátěž jsme rozložili na všechny hráče, které máme momentálně k dispozici, vyjma zraněného Karmazína a Trojánka. Celkově mám dobrý pocit z naší útočné fáze. Hlavně ve druhém utkání fungovala spolupráce Rážka a Lorence. I v prvním zápase měl útočník Svoboda dvě tři velké příležitosti, které však neproměnil. V této fázi nám však nejde až tolik o výsledek. Těší mě, že se nikdo nezranil. Myslím, že si kluci zaslouží pochvalu za předvedené výkony!
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč května 2019

1. Šulc Pavel 282b.
2. Zoubele Lukáš 179b.
3. Tijani Mohamed 103b.
4. Vaculík Lukáš 102b.
5. Novotný Filip 69b.
6. Vejmola Luděk 62b.
7. Preisler Dominik 38b.
Aktuálně

Podpořte FC Vysočina nákupem permanentky!

FC Vysočina znovu hodlá bojovat a vykročit na roční cestu, na jejímž konci by měl být návrat do nejvyšší fotbalové soutěže! Vyrazte na ni společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádnou z jejích patnácti domácích zastávek! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak FCV! Nabízíme vám souhrn veškerých informací... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu