Branky: 64. Ryška, 70. Veselý, Žluté karty: Slavík - Kalán, Rozhodčí: Kovařík
Diváci: 1900
FC Vysočina: Bartoš – Kadlec – Kaplan, Hekerle – Vaculík (77. Malínek), Ryška, Slavík, Nečas, Zimčík (46. Veselý) – Drulák (80. Prchlý), Hošťálek.
Pardubice: Šimon – Nohavica – Vrba, Killar, Třasák – Kalán, Hertl, Kaciáň (77. Volejník) – Meduna (46. Herzán), Hromádko (66. Gruber), Bedáň.

Do posledního utkání sezóny vstoupili domácí opět ve značně kombinované sestavě, v níž scházeli vykartovaní Sláma (červená karta z Karviné) a Večeřa (čtyři žluté karty), navíc pro nemoc chyběl i Macík. Vynucené změny opět znamenaly netradiční složení obrany a především pak nasazení dua mladíků na krajích zálohy – Zimčíka a Vaculíka. Oba dva stejně jako střídající Veselý nezklamaly a dokázaly, že FC Vysočina se nemusí své budoucnosti obávat.

V prvním poločase byl k vidění spíše boj než fotbal. Po většinu času se však hrálo uprostřed hřiště a hráči se prakticky nedostali k přímému ohrožení brankáře. Pouze ve 13. minutě jihlavský Drulák nastřelil tyč a pak ve 38. min pardubický Hertl trefil ze třiceti metrů přesně náruč brankáře Bartoše.

Do druhého poločasu vstoupili s větší vervou domácí a svou aktivitu rychle zužitkovali. Nejprve v 64. přesně zamířil levačkou Ryška a po něm se v 70. trefil přízemní střelou střídající Veselý. Pak ještě Kaplan po rohovém kopu mířil hlavou do tyče, ale na vítězství domácích 2:0 se už nic nezměnilo. Za předvedený výkon i za skvěle zvládnutou premiérovou sezónu byli hráči v závěru odměněni aplausem početného publika.

15.kolo | FC Vysočina - Pardubice | 2:0
30.kolo | Pardubice - FC Vysočina | 3:1