9.kolo, sobota 1.10.2022, 13:15, Jihlava - Na Stoupách
ZlínZlín

15. Veselý, 30. Novák, 42. Dolejší - 24. Hvozdenský, 47. Dorňák
Diváci: 60
FC Vysočina: Trešl - Čejka (58. Půža), Puzrla, Novák, Matoušek - Maňásek, Dolejší (58. Kotoun), Veselý (73. Drozd) - Šubert (73. Rais), Hudák, Torner (65. Seknička)

V utkání jsme se sice ujali vedení, ale soupeř byl od začátku aktivnější, lépe kombinoval a zaslouženě vyrovnal. Vyrovnávací branka soupeře nás nakopla a poté jsme do konce prvního poločasu odehráli nejlepší pasáž zápasu, ve které jsme po zásluze vstřelili dvě branky, zejména gól na 3:1 byl po krásné kombinaci. Bohužel na začátku druhého poločasu soupeř snížil a měl mírnější převahu, ale nám se podařilo utkání nasazením a důsledným bráněním uhrát do vítězného konce.