Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod
4.kolo, neděle 27.8.2023, 10:00
2:11
(0:4)

Branky: 59. Pech, 67. Benda - 5. a 60. Marushchak, 8. Solnař, 15. Novák T., 20. Paseka, 48. Trnka, 49. Novák J., 50. a 51. Boudný, 65. Musílek, 79. Wiener
Diváci: 55
FC Vysočina: Musil, Nevosad, Šprincl - Hrad, Slabý, Tlačbaba, Lapeš, Dvořák, Barák - Solnař, Trnka, Musílek, Fuks, Novák J. - Paseka, Hájek, Marushchak, Wiener, Boudný, Novák T.

„Jsem rád, že jsme do nové sezóny vstoupili úspěšně. Od začátku zápasu jsme měli herní převahu a zaslouženě jsme vyhráli. Trochu mě mrzí, že jsme ke konci druhého poločasu sundali nohu z plynu, neproměnili několik velkých šancí a inkasovali dva góly.“ řekl k zápasu trenér Kühtreiber