Branky: 29. Půža
Diváci: 50
Poruba: David - Rácz, Pískovský, Mencarini, Mladenov (66. Bzonek), Juřeník, Svatoš, Ďatko, Volný, Zahradník, Sadílek.
FC Vysočina: Nevěčný - Půža, Šerý, Šlechta, Seknička - Veselý, Skoumal (85. Lovětínský) - Torner (77. Červený), Pivnička (58. Ficek), Šubert (58. Šebek) - Rais (77. Záviška).

"Dnešní výhra se nerodila vůbec lehko. Domácí měli dobrý pohyb a zlobili nás rychlými protiútoky. Dokonce si vytvořili dvě velké šance, z nichž hlavně ta druhá byla stoprocentní. Nevěčný však vytáhl super zákrok a výrazně nás tak podržel. Na druhé straně stejně tak vychytal domácí brankář našeho Raise. Do vedení jsme šli po přímém kopu, který přesně zahrál Půža. Ve druhé půli jsme již působili jistějším dojmem a vyjma jedné střely zpoza pokutového území, jsme domácí k ničemu nepustili. Naopak my měli dvě velké šance, ve kterých jsme bohužel nebyli úspěšní. Zápas tak skončil nejtěsnějším rozdílem. Bereme tak tři body, které nás v tabulce posouvají o něco výše!" řekl k utkání trenér Kamil Průša