01.03.2018, Ondřej Šourek

Domácí prohra U17 s Duklou Praha

Domácí prohra U17 s Duklou PrahaVe vyrovnaném utkání si obě mužstva vypracovala několik dobrých příležitostí. Zatímco jihlavští je nedokázali proměnit, hráči Dukly si v nich počínali daleko lépe a hned tři z nich proměnili. Za domácí se dokázal prosadit až těsně před koncem zápasu Nováček.

 
FC Vysočina - U17FC Vysočina - U17
přát., sobota 24.2.2018,  
1:3
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha
 
Góly: 79. Nováček – 3., 29., 68. Hosté
Diváci: 0
FC Vysočina - U17: Šenkýř – Fila, Nováček, Trinh, Novák – Samek (41. Shala), Pojezný – Lukáš Trnka, Shudeiwa, Michal Trnka – Savi (47. Došek)
Dukla Praha: Šmejkal – Urban (55. Haniak), Bican, Peake, Mládek – Kozel, Jeřábek (40. Jančí), Novotný (70. Urban) – Hrubeš, Kubeš, Ludvíček.
 

Komentář

"Bohužel jsme na začátku utkání inkasovali brzký gól. Územní převaha byla na naší straně, ale efektivnější byla ve finální části Dukla. Na hráčích jde vidět snaha a já doufám, že postupem času si mužstvo sedne a budeme v zápasech dominantní" zhodnotil utkáni trenér domácích Libor Smejkal.


sestřih utkání zde: https://youtu.be/miwicqIFCqk 

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč října 2019

1. Jawo Lamin 225b.
2. Fortelný Jan 218b.
3. Smejkal Tomáš 192b.
4. Vejmola Luděk 110b.
5. Tlustý Petr 98b.
6. Vaculík Lukáš 87b.
7. Tijani Mohamed 65b.
Aktuálně

Procházka: Máme toho v herním projevu hodně co zlepšovat

Důležité dorostenecké boje se z pohledu FC Vysočina odehrávají nejen MSFL. O ligu níže o postup bojuje též starší dorost B. Jak se tento úkol po polovině soutěžního ročníku daří plnit? Na to jsme se zeptali trenéra týmu Pavla Procházky. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu