01.03.2018, Ondřej Šourek

Domácí prohra U17 s Duklou Praha

Domácí prohra U17 s Duklou PrahaVe vyrovnaném utkání si obě mužstva vypracovala několik dobrých příležitostí. Zatímco jihlavští je nedokázali proměnit, hráči Dukly si v nich počínali daleko lépe a hned tři z nich proměnili. Za domácí se dokázal prosadit až těsně před koncem zápasu Nováček.

 
FC Vysočina U17FC Vysočina U17
přát., sobota 24.2.2018,  
1:3
(0:2)
Dukla PrahaDukla Praha
 
Góly: 79. Nováček – 3., 29., 68. Hosté
Diváci: 0
FC Vysočina U17: Šenkýř – Fila, Nováček, Trinh, Novák – Samek (41. Shala), Pojezný – Lukáš Trnka, Shudeiwa, Michal Trnka – Savi (47. Došek)
Dukla Praha: Šmejkal – Urban (55. Haniak), Bican, Peake, Mládek – Kozel, Jeřábek (40. Jančí), Novotný (70. Urban) – Hrubeš, Kubeš, Ludvíček.
 

Komentář

"Bohužel jsme na začátku utkání inkasovali brzký gól. Územní převaha byla na naší straně, ale efektivnější byla ve finální části Dukla. Na hráčích jde vidět snaha a já doufám, že postupem času si mužstvo sedne a budeme v zápasech dominantní" zhodnotil utkáni trenér domácích Libor Smejkal.


sestřih utkání zde: https://youtu.be/miwicqIFCqk 

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu