05.11.2011, Miroslav Fuks

Dorost stále nemůže zlomit nepříznivou sérii

Dorost stále nemůže zlomit nepříznivou sériiStarší dorostenci FC Vysočina v extralize zažívají velmi neúspěšné období. Po dnešní porážce na Slovácku 4:1 (1:0) čekají už 5 zápasů na bodový zisk a v posledních jedenácti duelech uhráli pouhé tři body! Přitom na Slovácku podali dobrý a bojovný výkon, jenže jediná trefa Lukáše Masopusta na body nestačila.

SlováckoSlovácko
15.kolo, sobota 5.11.2011, 11:00
4:1
(1:0)

Gól Vysočiny: 62. Masopust.
FC Vysočina: Kotnour – Dvořáček (46. Míka), Vonásek, Mlčoch, Rozmahel – Masopust (83. Klusák), Pedro, Šuta, Urbánek (79. Bialek) – Kavka (60. Kelbler), Štancl.

Slovácko se ujalo vedení v 15. minutě, když domácí útočník předskočil Mlčocha. Hosté se v dalších minutách první půle hodně snažili o vyrovnání, přičemž aktivní byli zejména Masopust a Šuta. Kýžené vyrovnání přesto přišlo v 62. minutě, kdy Masopust krásně vyrovnal z 18 metrů z trestného kopu. O 5 minut později však přišla hrubka v podání Mlčocha na polovině hřiště, kterou domácí využili k obnovení svého vedení.

„Kluci se maximálně snažili o vyrovnání. Bohužel, v 81. minutě přišel dlouhý aut do našeho pokutového území a Slovácko vedlo už 3:1. To nás srazilo do kolen. Vyústěním byla zbytečná penalta v 85. minutě za faul Pedra. Prohráli jsme 4:1, ale za náš výkon jsme si takový debakl nezasloužili. V tomto vyrovnaném utkání se zrodil krutý výsledek pro naše barvy,“ řekl po zápase zklamaný kouč Pavel Procházka.