27.06.2012, Miroslav Fuks

Druhá příprava přinesla bezbrankovou remízu

Druhá příprava přinesla bezbrankovou remízuPřípravný duel mezi FC Vysočina a Viktorií Žižkov byl sehrán v Třebíči a přinesl vyrovnaný souboj s minimem šancí. Měření sil nováčka Gambrinus ligy a celku, jenž z nejvyšší soutěže sestoupil, nakonec skončilo zaslouženou remízou. Žádný celek se branky nedočkal. Tedy stejně, jako při posledním vzájemném ligovém duelu na jaře 2011.

 
FC VysočinaFC Vysočina
přát., středa 27.6.2012, 16:30
0:0
(0:0)
ŽižkovŽižkov
 

Diváci: 100
FC Vysočina: I. půle: Blažek - Gabriel, Filip, Štrbák, Šilinger - Kolčák, Karlík - Masopust, Koloušek, Vaculík - Sedláček. 2. půle: Procházka - Obert, Tlustý, Kryštůfek, Gavrič - Jungr, Marek - Šandera, Kučera, Kosak - Mešanovič.
Žižkov: 1. půe: Boháč – Slodowy, Bodeček, Kiidron, Šťastný – Kotyza, Zabo, Karadžujč, Mareš P., Folwarczny - Roubal. 2. půle: Pernucký – Bartl, Ricka, Besta, Čermák – Sedláček, Sloboda, Hílek, Čejtek – Kalod, Hejný.
 

Komentář

Jihlavský tým protočil dvě různé jedenáctky, navíc dalších osm fotbalistů dostalo volno. Zápas nabídl jen řadu nepřesnosti a minimum šancí, na čemž se jistě podepsala i intenzivní třífázová fyzická příprava, kterou nyní oba celky procházejí. Na straně Viktorie, která tráví v Třebíči soustředění, dvakrát v šanci neuspěli Kalod a Čejtej. Právě on si připsal možná největší šanci utkání, když po své hlavičce nechal v poslední minutě zápasu vyniknout gólmana Procházku. A jihlavské šance? Ve 38. minutě unikl Masopust a předložil před branku přihrávku Sedláčkovi, jehož pokus byl tečován na roh, v 66. minutě nahrál Jungr do ideální pozice Kučerovi, jenže ten pálil nad, a v 73. minutě centroval Obert a Kosak hlavou neprostřelil gólmana Pernuckého.

K zápasu se vyjádřil i trenér František Komňacký, který v Třebíči odkoučoval první duel na jihlavské lavičce: „Šlo o klasický letní přípravný duel z plné tréninkové zátěže. Představoval zpestření náročné třífázové přípravy a splnil svůj účel. Navíc jsme v akci viděli testované hráče a celý širší kádr. Proti kvalitnímu soupeři se však ukázaly i některé problémy, na nichž musíme zapracovat. Máme na to dostatek prostoru.“

Fotogalerie

               
 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč července 2019

1. Klobása Stanislav 307b.
2. Zoubele Lukáš 153b.
3. Tijani Mohamed 145b.
4. Vejmola Luděk 131b.
5. Vaculík Lukáš 83b.
6. Fortelný Jan 79b.
7. Tlustý Petr 73b.
Aktuálně

Na domácí zápasy nově otevřeme DĚTSKOU FANZÓNU!

Navštěvují vaše děti domácí zápasy FC Vysočina? Baví je fotbal? Nebaví je ale sedět s vámi mezi dospělými? My zařídíme, aby si fotbal užily na maximum v rámci nově vytvořené DĚTSKÉ FANZÓNY! Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu