30.09.2012, Miroslav Fuks

Fotbalistky prohrály potřetí v řadě

Fotbalistky prohrály potřetí v řaděŽenský fotbalový tým FC Vysočina si musí po dvou úspěšných sezónách zvykat na jiné výsledky. Obměněnému a především omlazenému týmu se zatím nedaří a utrpěl již třetí porážku z dosavadních čtyřech zápasů. Naposledy na domácí půdě nestačil na Bruntál v poměru 1:3 (1:3). Jihlavskou branku zaznamenala Nikola Vinická.

 
FC VysočinaFC Vysočina
5.kolo, sobota 29.9.2012, 14:00
1:3
(1:3)
Olympia BruntálOlympia Bruntál
 
Góly: 21. Vinická - 5. 40. a 42. Křečková
Diváci: 0
FC Vysočina: Pojezná - Králíková, P.Žampová, Z.Žampová, Dáňová - Macháčková, Šerá, Lačná, Sedláková (67. Francálková) - Jouklová, Vinická (Ryšavá)
 

Komentář

Vše podstatné se událo už v prvním dějství zápasu. Je paradoxní, že domácí hráčky měly více ze hry, ale bohužel se hraje na branky, a k tomu stačila bruntálským jen jediná hráčka, která svým hatrickem dovedla svůj tým k vítězství. Ten hrál systém nakopávaných balonů na rychlé brejky, a to jim stačilo.

Holky se pokoušejí hrát kombinační fotbal, což se jim ještě ne moc dobře daří. Z jihlavského týmu odešly zkušené hráčky a ty se musely nahradit mladými, ještě nesehranými a nevyhranými. A navíc se vůbec nedaří v koncovce. Na jeden vstřelený gól potřebujeme minimálně pět šancí. Neproměňují se ani tutovky, které v každém zápase promarníme. Holky dokáží i z velké blízkosti tváří v tvář gólmance zahodit téměř všechny šance. Do tohoto zápasu vstoupila také P.Žampová. Ta nahradila stále ještě zraněnou M.Žampovou. Tato změna přinesla jisté herní zlepšení, ale na soupeřky to nestačilo. Víme, na čem máme pracovat, bude to stát ještě mnoho úsilí, aby jihlavský tým vyzrál a hrál opět kvalitní a bezkonkurenční fotbal, jak jsme na něj  byli zvyklí z minulých sezón,“ řekl po utkání trenér Josef Žampa.

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu