07.10.2016, Miroslav Fuks

Gambrinus Kopeme za fotbal: Vysočina si zahrála proti Zdislavicím

Gambrinus Kopeme za fotbal: Vysočina si zahrála proti ZdislavicímOriginální a mezi amatérskými fotbalisty velice populární projekt „Gambrinus Kopeme za fotbal“ se počtvrté vrátil do Jihlavy. Proti prvoligovým fotbalistům FC Vysočina v minulosti nastoupilo „céčko“ Staré Říše, Sokol Puklice, Kovohutě Břidličná a dnes se na hlavním stadiónu v 73 kilometrů vzdálené Jihlavě představil celek z okresu Benešov - TJ Sokol Zdislavice!

 
FC VysočinaFC Vysočina
přát., pátek 7.10.2016, 16:00
20:0
(8:0)
ZdislaviceZdislavice
 

Góly: Urdinov a Dvořák 4, Rabušic a Záviška 3, Šamánek 2, Zoubele, Krejčí, Blaić, Šerý
Diváci: 40
FC Vysočina: 1. půle: Rakovan – Tlustý, Krejčí, Rosa, Mišůn – Vitásek, Batioja – Vaculík, Zoubele, Urdinov – Rabušic. 2. půle: Kotnour – Blaić, Tlustý, Vitásek, Urdinov – Šerý, Batioja – Záviška, Šamánek, Fiala – Dvořák.
 

Komentář

Fotbalisté z městyse Zdislavice tuto jedinečnou možnost získali na základě úspěšného zapojení do projektu „Kopeme za fotbal“ (více informací ZDE). Součástí jejich návštěvy v Jihlavě nebylo jen netradiční měření sil s fotbalovými profesionály. Hráči Zdislavic si prohlédli si sídlo klubu, zázemí VIP Exclusive a vše doprovodila improvizovaná beseda s marketingovým manažerem klubu Miroslavem Fuksem. K utkání se převlékali ve stejné kabině, kterou před pár dny využili fotbalisté Teplic či Bohemians. Oblékli speciální dresy s logem Gambrinusu a projektu „Kopeme za fotbal“ a šlo se na to! Před utkáním obdrželi dárkovou tašku FC Vysočina a proběhlo tradiční společné fotografování obou celků.

Pro Vysočinu zápas představoval příjemné zpestření náročného tréninkového mikrocyklu, který jim byl ordinován pro tento týden. Byl totiž ve znamení dvoufázových rekondičních tréninků. Bílkův tým se v utkání musel obejít bez celé řady zraněných či zdravotně indisponovaných fotbalistů, tudíž do utkání zasáhla trojice hráčů z juniorky - Vitásek, Fiala a Šerý.

Duel se nesl se ve znamení dobré nálady a radosti ze hry. Hrstka přítomných diváků byla svědky množství pohledných fotbalových akcí a parádiček, viděli též řadu pěkných gólů a také množství neproměněných šancí. Hráči Zdislavic se nakonec čestného úspěchu nedočkali, přestože v poslední minutě utkání zahrávali pokutový kop. Ten brankář Kontour ideálně vyrazil a zcela nekrytí hostující fotbalisté nedokázali využít ani dvou dorážek z ideálních pozic. O výsledek však tentokrát rozhodně nešlo. Příjemné utkání si všichni moc užili.

Fotogalerie

               
 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Liga je zpět. Hrajeme! I díky vám

Ligová fotbalová asociace děkuje všem záchranářům, lékařům, zdravotním sestřičkám a dalším obětavým pracovníkům v první linii, kteří se zasloužili o zvládnutí složité epidemiologické situace v naší zemi. Díky jejich obětavému nasazení se mohly naplno znovu rozběhnout obě nejvyšší soutěže – jako jedny z prvních v Evropě. Ligová fotbalová asociace... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu