20.10.2019, Miroslav Fuks

Holky v Nových Sadech ztratily vedení 0:2 a berou bod

Holky v Nových Sadech ztratily vedení 0:2 a berou bodMarie Fatrdlová a Monika Šanderová ženský tým v 8. kole Moravskoslezské ligy žen poslaly v Nových Sadech do poločasového vedení 0:2, ovšem FCV to na výhru nestačilo. Domácí hráčky nepříznivě se vyvíjející skóre dokázaly ve druhém dějství vyrovnat na konečných 2:2.

Nové SadyNové Sady
8.kolo, neděle 20.10.2019, 14:30
2:2
(0:2)

Góly: 47. Ležanská, 62. Šimková - 24: Fatrdlová, 38. Šanderová
Diváci: 50
FC Vysočina: Šefčíková – Lavičková B. (Paulíčková), Jůzlová, Soukupová, Kutlvašrová – Macháčková, Kadlecová – Fatrdlová (Stibůrková), Petrašová, Šanderová – Poláková. Náhradnice: Šerá, Lavičková T., Kozinová

„První půle probíhala dle našich představ, kdy jsme se aktivní kombinační hrou dostávaly do zakončení, a po krásných dvou střelách z hranice vápna jsme šly zaslouženě do vedení, naopak domácím jsme nepůjčily míč. Přestože jsme po přestávce chtěly pokračovat stejně, do druhého poločasu jsme nastoupily laxně, začaly zbytečně chybovat v rozehrávce a soupeřky tím dostaly do hry. Z ojedinělých akcí domácí vyrovnaly, následně přitvrdily v důrazu za únosnou míru, což vyústilo v naše zranění a ubralo to na kvalitě fotbalu. V důrazu a agresivitě soupeřů v Moravskoslezské lize stále zaostáváme a musíme na tom jednoznačně zapracovat," okomentovala duel trenérka Kateřina Valentová.