31.10.2016, Miroslav Fuks

Juniorka nad Brnem ještě v 80. minutě vedla, nakonec podlehla

Juniorka nad Brnem ještě v 80. minutě vedla, nakonec podlehlaJuniorský tým byl v utkání proti Brnu blízko překvapení. Dokázal odpovědět na brzké vedení Zbrojovky a ještě v 80. minutě držel vedení 2:1 po brankách Yaniho Urdinova a vlastním zásahu Buchty. Bohužel, závěr duelu patřil hostujícímu celku, jenž vedení strhl na svoji stranu - 2:3.

12.kolo, pondělí 31.10.2016, 13:00, Na Stoupách
2:3
(2:1)
BrnoBrno

Góly: 19. Urdinov, 30. Buchta (vla.) – 3. Ulbrich, 81. Urdinov (vl.), 85. Ulbrich
ŽK: Vitásek, Novotný, Fiala - Vintr, Krejčí
Rozhodčí: Zelinka – Pochylý, Podaný
Diváci: 50
FC Vysočina: Kotnour – Záviška, Včelka, Vedral, Urdinov - Vitásek, Kolčava (81. Karmazín) – Fiala, Šerý (65. Sargsyan), Novotný (86. Dujmović) - Šamánek.
Brno: Záleský – Praks, Růsek, Sedláček, Ulbrich, O. Vintr, Šustr, M. Vintr, Krejčí, Weber (39. Doubravský), Buchta.

„Do duelu jsme nevstoupili šťastně. Po našem mírném tlaku jsme si nepohlídali autové vhazování, přišel centr ze strany a vedoucí branka soupeře. Nicméně jsme v dalším průběhu ve snaze pokračovali a dokázali jsme nejen vyrovnat po samostatné akci Urdinova, ale též jít do vedení, když na vlastní brance Brna měl velkou zásluhu Záviška. Zápas jsme měli dobře rozehraný, ale ve druhém dějství jsme na tu první nenavázali. Zbytečně jsme herně propadli, stáhli jsme se do defenzívy a strachovali jsme se o výsledek. Brno se tak dostalo do tlaku a výsledkem byly dvě standardní situace, z nichž v závěrečné desetiminutovce utkání otočilo ve svůj prospěch. Nutno dodat, že si Brno za svůj výkon minimálně bod zasloužilo,“ okomentoval duel kouč Jan Kameník.

12.kolo | Brno - FC Vysočina | 1:1
26.kolo | FC Vysočina - Brno | 3:0