07.03.2012, Miroslav Fuks

Juniorka přehrála Velké Meziříčí

Juniorka přehrála Velké MeziříčíJuniorka FC Vysočina napravila výsledkový dojem po víkendovém výbuchu s Vrchovinou. Střetla se taktéž s divizním celkem Velkým Meziříčím a na jeho půdě zvítězila 1:4 (1:1). Branky jihlavského týmu stříleli Jakub Hejret, Alois Zeman, David Vacek a Jan Doborovolný.

 
Velké MeziříčíVelké Meziříčí
přát., středa 7.3.2012, 16:00
1:4
(1:1)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Góly: 39. - 30. Hejret, 50. Zeman, 56. Vacek, 86. Dobrovolný
Diváci: 0
FC Vysočina B: Rožník - Šandera (55. Vokoun), Kryštůfek, Kolařík (46. Ptáček), Beránek (46. Cipruš) - Vodáček (46. Přibyl), Vacek, Fadrný (70. Kavka), Kliment - Hejret (46. Zeman), Štancl (46. Dobrovolný)
 

Komentář

„Těší mne, že jsme dokázali vstřelit 4 branky po zdařilých kombinacích. Už mnohem méně jsem spokojen s individuálními výkony a vůbec s herním projevem celého týmu,“ stručně zhodnotil zápas trenér Roman Kučera.

Doplňme, že za Velké Meziříčí nastoupili exjihlavští fotbalisté Pavel Simr, Radek Görner a též stoper Jan Šimáček, který zde bude v jarní části hostovat.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Radek Nápravník: Výkon dívek v soutěži byl na dobré úrovni

Poslední hodnotící rozhovor letošního roku se týká týmu, který byl v mládežnické struktuře FKM vytvořen jako poslední - družstva starších žákyň, jenž byl zařazen do nejvyšší soutěže. Trenéra Radka Nápravníka jsme požádali o shrnutí výkonů jeho svěřenkyň během podzimní části. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu