08.07.2015, Miroslav Fuks

Juniorka si poradila se starším dorostem

První letní přípravný duel sehráli hráči FC Vysočina v kategoriích U21 a U19. Juniorský tým porazil starší dorostence 4:1 (2:1), když dvakrát skóroval Jindřich Kučera a po jednou se trefili Miloš Kriegsmann a Patrik Fiala. Autora branka za jihlavský dorost doplníme později.

 
FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.
přát., středa 8.7.2015, 15:00
4:1
(2:1)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
Góly: 55. a 67. J.Kučera, 18. Kriegsmann, 43. Fiala - 39. Bajer.
Diváci: 0
FC Vysočina jun.: Kolář (46. Soukup) - Hron (46. Hekerle), Kriegsmann, Rychetník, Ujčík (46. Fiala, 60. Mlakić) - Vitásek (46. Spirkoski), Zábrodský (60. Maruš) - M.Šerý (60. Nehoda), Nehoda (46. Mašić), Fiala (46. Urbánek) - Veselský (46. J.Kučera).
FC Vysočina dorost: 1. třetina: Pokorný – Ločárek, Vedral, Beseda, Čermák – Lasota, Kolčava – Bajer, Sargsyan, Bartók – Šimončič. 2. třetina: Vašina – Vašíček, Vlk, Pěnkava, Kafoněk – Malár, Novotný – Bajer, Karmazín, Sargsyan – Fikar. 3. třetina: Pokorný (77. Vašina) – Ločárek (77. Vašíček) – Vedral (77. Pěnkava), Beseda, Čermák – Lasota (82. Malár), Novotný (77. Karmazín), Kolčava – Šimončič, Bartók (77. Kafoněk) – Fikar.
 

Komentář

Juniorský tým kouče Josefa Vrzáčka postrádal zraněné Mazela, D.Šerého a Dubu, dále pak reprezentujícího Klímu a Pedra, který se s "áčkem" zamířil na soustředění do Horního Rakouska.

Komentář Kamila Průši, trenéra U19: „V první třetině se hrál dle mého slušný fotbal s celkem vyrovnaným průběhem, kdy jsme inkasovali po rohovém kopu. V druhé polovině druhé třetiny se již jasně projevila zkušenost a herní výkonnost juniorky, která byla od této doby lepším týmem. My jsme však na absolutním začátku letní přípravy. Vyzkoušeli jsme si všechny hráče, kromě ještě dalších pěti, kteří byli na sportovním vyšetření v Brně. Navíc se nikdo nezranil, takže hodnotím toto utkání velmi pozitivně. Momentální kádr 23 hráčů a tří brankářů je velmi vyrovnaný. Máme před sebou ještě další tři zápasy, po kterých pak kádr zúžíme na konečných 18 + 3.“

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Radim Kučera: Duel jsme naprosto nezvládli jako tým

Nic netrvá věčně. Ani domácí vítězná série FC Vysočina. Zvlášť po tak nepovedeném výkonu, jako proti Varnsdorfu. Zklamání v jihlavském táboře bylo po utkání značné a logické. Vyzpovídali jsme kouče Radima Kučeru a útočníka Stanislava Klobásu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 16:00
FC Vysočina Jihlava
SK Slovan Varnsdorf
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu