20.08.2022, Miroslav Fuks

Juniorka veze velmi cenný bod z Bohunic

Juniorka veze velmi cenný bod z BohunicJuniorka sehrála druhé utkání v divizní sezóně, a znovu na půdě soupeře. Na stadiónu Tatranu Bohunice se mohla radovat ze šťastné remízy 1:1 (0:0), kterou v nastaveném čase trefil Irodotos Christodoulou. Naši mladíci se v duelu absolutně vydali a nasbírali spoustu zkušeností.

BohuniceBohunice
3.kolo, sobota 20.8.2022, 10:15
1:1
(0:0)

branky: 81. Burčík - 90+2 Irodotos
Diváci: 200
Bohunice: Kunický – Pavlíček, Král, Krejčí, Řeřucha – Lacko (86. Krejčíř) – Kotoun, Kokorský (67. Rolinek), Bednář, Kopáč (46. Ševčík) – Burčík (89. Martinek)
FC Vysočina B: Leška – Jiřík, Mikuška, Irodotos – Lokvenc (60. Trojan), Procházka, Fila, Miška (85. Staněk), Jiroušek (69. Wiederlechner) – Savi, Bulička (69. Pekárek)

„Teď, bezprostředně po zápase, jsme určitě šťastnější než domácí. Myslím, že jsme viděli velmi zajímavé utkání. V první půli jsme byli lepším týmem. Měli jsme dobrý pohyb, více drželi míč a kombinovali. Bohužel jsme nic nedohráli až do finále. Do druhé půle domácí doslova vlétli. Hru neuvěřitelně oživil střídající Ševčík, který nás zlobil svými rychlými průniky. My se také jednou dostali do stoprocentní šance, ve které Kunický vychytal Mišku. Zde se mohlo utkání zlomit na naši stranu, ale bohužel se tak nestalo. Bohunice tak pokračovaly ve své dominanci. Když už se zdálo, že jsme všechny nebezpečné situace a šance domácích přežili, tak jsme nezvládli obranný rohový kop a domácí šli do vedení. Uznávám, že za druhou půli zaslouženě. My však nesložili zbraně. V samotném závěru jsme si vytvořili dvě standardní situace a z té druhé v nastaveném čase vyrovnali Irodotosem, který využil Pekárkovu zpětnou přihrávku. Získaného bodu si musíme nesmírně vážit. Kluci se dnes absolutně vydali. Za dnešní utkání určitě získali spoustu cenných zkušeností," řekl k duelu trenér Kamil Průša.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/d8k5Xv3YQwE" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>