03.09.2018, Miroslav Fuks

Juniorka veze ze Slovácka bod poté, co 2:0 prohrávala

Juniorka veze ze Slovácka bod poté, co 2:0 prohrávalaJuniorka na Slovácku vybojovala cenný bod. Cenný je o to více, že tým kouče Michala Kadlece v utkání prohrával 2:0 a konečné remízy 2:2 dosáhl díky přesné teči Adama Průši z poslední minuty utkání. Na 2:1 snižoval ve 25. minutě krásnou střelou Ivan Dujmović.

Diváci: 50
Slovácko: Nemrava – Bubalo, Jahoda, Miklík, Obdržálek, Olšanský, Polášek, Říhák, Šánek, Švrček, Tkáč.
FC Vysočina: Jágrik – Vašíček, Komolong, Křišťál, Dujmović – Karmazin (46. Šteffl), Svatík – Řezáč (65. Beseda), Smejkal, Průša – Mašić.

„Na velmi těžkém podmáčeném terénu jsme nezachytili vstup do utkání. Už v 16. minutě jsme prohrávali 2:0. Branky padly po našich laciných ztrátách ve středu hřiště a následném nepokrytí hráčů v šestnáctce. Důležité bylo, že se nám Dujmovićem podařilo brzy vstřelit snižující kontaktní gól. Nutno dodat, že v závěru první půle jsme mohli být po velkých šancích rádi, že Slovácko znovu nevedlo o dvě branky. Zatímco první poločas jsme prospali, tak ve druhé půli jsme se herně trochu zvedli. V první dvacetiminutovce jsme neproměnili dvě možnosti. Nakonec jsme se ale vyrovnání dočkali v závěru utkání, za což jsem samozřejmě velmi rád,“ řekl k utkání trenér Michal Kadlec. V jeho týmu odehrál celé utkání testovaný třiadvacetiletý stoper Alwin Komolong, jenž je reprezentantem Papuy Nové Guiney.