15.07.2015, Miroslav Fuks

Juniorka zvítězila v Třebíči

Juniorka zvítězila v TřebíčiJuniorský tým sehrál v Trnavě v okrese Třebíč přípravný duel proti třetiligové HFK Třebíč. Jihlavští mladíci zvítězili 2:3 po poločase 1:3, když branky vstřelili testovaný útočník Vojtěch Karvánek, Patrik Fiala a Bojan Spirkoski.

TřebíčTřebíč
přát., středa 15.7.2015, 18:00
2:3
(1:3)
FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.

Branky: 3. Karvánek, 30. Fiala, 37. Spirkoski
FC Vysočina jun.: Kolář - Hekerle (60. Hron), Rychetník (46. Zábrodský), Kriegsmann, Ujčík (55. Mlakić) - Spirkoski, Korijkov - M.Šerý, Mikuš (65. Mašić), Fiala (46. Nehoda) - Karvánek (55. Veselský).

„V zápase jsme byli aktivnějším týmem a brzy jsme se dokázali ujmout vedení. Soupeř se nám snažil čelit dlouhými míči za obranu a rychlými protiútoky. ve druhém dějství jsme naši převahu dokázali vystupňovat, ovšem paradoxně jsme naše vedení nenavýšili a ještě jsme inkasovali korigující gól na 2:3. Jinak šlo o dobré utkání, které splnilo svůj účel,“ řekl k přípravnému duelu trenér Josef Vrzáček.

Juniorka v duelu testovala trojici mladých fotbalistů. Byli jimi útočník Viktorie Žižkov Vojtěch Karvánek (roč. 1996), slovenský útočník či ofenzivní záložník Slovanu Bratislava Rajmund Mikuš (roč. 1995) a slovenský defenzivní záložník či stoper Ľubomír Korijkov (roč. 1993). Tento bývalý slovenský mládežnický reprezentant naposledy působil v MFK Košice. Na svém kontě má 44 startů ve Fortuna lize a před rokem též odehrál dva celé duely Evropské ligy proti Liberci.

Letní program juniorky rozšířil přípravný zápas proti divizní Staré Říši. Sehrán bude v pátek 17. července od 17:00 na hřišti v Bedřichově.