09.07.2016, Miroslav Fuks

Juniorky Jihlavy a Brna se na úvod přípravy rozešly smírně

Juniorky Jihlavy a Brna se na úvod přípravy rozešly smírněJuniorský tým vedený novým koučem Janem Kameníkem vstoupil do letního bloku přípravných zápasů remízou 1:1 (0:0) proti Zborojovce Brno. Výsledku dal konečnou podobu Marek Beseda, jenž se nejlépe zorientoval v pokutovém území a našel si odražený míč po centru Pěnkavy.

Diváci: 50
FC Vysočina jun.: Soukup - Pěnkava, Pedro, Včelka, Dujmović - Kolčava, Vitásek - Sargsyan, Svatík, Šerý - Klusák. Střídali: Vedral, Beseda, Bajer, Novotný.

"Proti silnému soupeři jsme na úvod letního přípravného bloku předvedli kvalitní výkon a duel jsme slušně zvládli i výsledkově. Méně mohu být spokojený se spoustou nepřeností v naší hře a též s malým důrazem jak v koncovce, tak i v osobních soubojích. Šancí jsme si opravdu vypracovali celou řadu, ovšem to platí i o hře Zbrojovky. Na první duel jsme tedy předvedli slušný výkon, ale duel též odhalil spoustu nedostatků, na nich musíme zapracovat," řekl k utkání Jan Kameník, nový kouč jihlavské juniorky, jenž v utkání postrádal zraněné Čermáka, Ločárka, Fialu a Mašiće. A dále Rychetníka a Maruše, kteří usilují o hostování v týmech III. ligy.