20.08.2022, Trenér Mládeže

Mladší dorost porazil Plzeň a je nadále 100%!

Mladší dorost si připsal další cenný skalp v I. lize! Na domácí půdě porazil díky trefě Štěpána Tornera Viktorii Plzeň 1:0 (0:0)! Po třech kolech se skvělou 100% bodovou bilancí mohou pyšnit jen tři další celky - Sparta, Slavia a Baník!

3.kolo, pátek 19.8.2022, 14:15, Jihlava - Jiráskova ul.
1:0
(0:0)
PlzeňPlzeň

50. Torner
Diváci: 80
FC Vysočina: Trešl - Čejka (79. Půža), Puzrla, Novák, Matoušek - Veselý, Kotoun (46. Torner), Pivnička (70. Solař) - Seknička (79. Drozd), Hudák, Šubert (61. Rais)

První poločas skončil remízou 0:0 i přesto, že nabídl na obou stranách po jedné velké šanci a nebezpečnou standartní situaci hostů z hranice velkého vápna. Držení míče bylo rozhodně více na straně hostů, ale naší důslednou defenzívou se nedokázal v celém utkání gólově prosadit a nakonec rozhodla jediná branka v utkání, kdy jsme využili zaváhání v obraně soupeře a celou akci zakončili tečovanou střelou," okomentoval duel trenér Ivan Čemák.