10.10.2016, Vojtěch Fuks

Mladší dorostenci U16 smetli Vyškov

Mladší dorostenci U16 smetli VyškovUtkání 10. kola sehráli mladší dorostenci U16 tradičně v areálu Na stoupách, ve kterém drtivě porazili poslední tým tabulky MFK Vyškov 16:0 (6:0). Své kvality ukázali Mirek Malata a Jan Růžička, jelikož se jim vydařilo dát hattrick do sítě hostujícího brankáře.

10.kolo, sobota 15.10.2016, 13:00
16:0
(6:0)
VyškovVyškov

Góly: 13., 33., 76. Růžička, 10., 50., 68. Mirek Malata, 46., 65., 80. (pen.) Vraspír, 9., 49. Pojezný, 12. Šrámek, 25. Vošmera, 38. Lukáš Trnka, 40. Havlín, 75. Časta
Diváci: 40
FC Vysočina: Wendl – Havlín (41. Marek Malata), Vraspír, Nováček, Vácha (41. Novák) – Lukáš Trnka (49. Geist), Šrámek (41. Časta) – Růžička, Pojezný (49. Havel), Vošmera (47. Michal Trnka) – Mirek Malata.