14.10.2012, Miroslav Fuks

Prohrály i pod novým trenérem

Prohrály i pod novým trenéremU jihlavských fotbalistek v týdnu po vlastním rozhodnutí minimálně do zimní přestávky přerušil působení dlouholetý trenér Josef Žampa, navíc tým odjížděl na půdu dosud neporaženého lídra druhé ligy. V sestavě k tomu chyběla i brankářská opora Pojezná, takže hráčky Vysočiny neměly na Hané co ztratit. A přestože znovu odcházely z hrací plochy bez bodů, za svůj výkon se stydět rozhodně nemusí.

 
1.FC Olomouc1.FC Olomouc
7.kolo, neděle 14.10.2012, 10:15
2:1
(1:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly: 12. Černá, 52. Drahníková – 73. Žampová (PK)
Diváci: 0
FC Vysočina: Ryšavá – Sedláková, Dáňová, M. Žampová, Králíková – Z. Žampová (88. Francálková), Šerá (53. Vinická) – Macháčková, Lačná, Burešová – Jouklová.
 

Komentář

Domácím fotbalistkám byly po většinu hrací doby vyrovnaným týmem, všechny hráčky maximálně bojovaly, a výsledkem byl dramatický souboj o body až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Po něm se sice z vítězství radovala Olomouc, ale jihlavské hráčky si v duelu s vedoucím týmem pozvedly povadlé sebevědomí.

„Trošku jsme pozměnily rozestavení hráček,“ uvedl po utkání jeden z trenérů FC Vysočina Miloš Císař. „Holky odevzdaly to nejlepší, co v nich je, ale stále se trošku trápíme v koncovce a děláme některé zbytečné chyby. Po jedné z nich jsme inkasovali první branku, druhou jsme dostali po nechytatelné střele. V závěru jsme dokázali snížit, a přestože jsme měli i další příležitosti k vyrovnání, bohužel jsme znovu prohráli. Celkově však můžeme být s přístupem hráček spokojeni, na podobných výkonech musíme do budoucna stavět.“

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu