12.02.2019, Redakce

Slovan Bratislava dorost neporazil ani v odvetě

V letní přípravě starší dorost FC Vysočina porazil bratislavský Slovan 4:3 a "belasí" jihlavské mladíky nezdolali ani v zimní odvetě. Zápas se hrál v Nymburku, kde Slovan tráví soustředí, a žádná branka v tomto kvalitním duelu nepadla.

Slovan BratislavaSlovan Bratislava
přát., úterý 12.2.2019,  , sestřih
0:0
(0:0)
FC Vysočina U19FC Vysočina U19

FC Vysočina U19: Jagrik (46. Lancman) - Svoboda, Pojezný, Mikuška, Havlín - Pavlas (46. Vraspír) - Křivánek, Sládek (46. Samek), Lokvenc (46. Růžička) - Malata Mir. (58. Fila).

„V první půli se odehrávala vyrovnaná partie, kde jsme měli malinko více ze hry a vytvářeli si více střeleckých příležitostí než Slovan. Vyloženou šanci jsme si však nevypracovali. Také druhý poločas se odehrával spíše uprostřed hřiště. Bratislava byla již aktivnějším týmem a dostávala nás pod mírný tlak a také si vypracovala brankové příležitosti. Ve všech případech byl však na místě Lancman nebo byli hráči Slovanu nepřesní. Celkově hodnotím dnešní duel pozitivně. Vyzkoušeli jsme si v každém poločase jiné rozestavení a zápas vypadal opravdu tak, jak by mohl vypadat v prvním kole v Příbrami. Cením si čistého konta a toho, že jsme ubránili výborného útočníka Bratislavy, který nás opravdu prověřil. Pomalu tak jdeme v zimní přípravě do finále. V posledních dvou zápasech již budou hrát více minut ti hráči, s kterými budeme počítat do úvodu jarní části soutěže," okomentoval duel kouč Kamil Průša.