08.04.2023, Josef Vrzáček

Starší dorost podlehl Dukle a už čtyři kola čeká na body

Starší dorost podlehl Dukle a už čtyři kola čeká na bodyStarší dorostenci doma hostili Duklu Praha a věřili, že se po třech porážkách dočkají bodového zisku. Přestože šli už v 6. minutě do vedení díky brance Jana Chytrého, tak hosté ještě do poločasu skóre otočili a ve druhém dějství přidali další dvě branky - 1:4 (1:2).

21.kolo, pátek 7.4.2023, 11:00
1:4
(1:2)
Dukla PrahaDukla Praha

Branky: 6. Chytrý - 20. Magdi, 25. Hubl, 65. Uher, 86. Prior
Diváci: 60
FC Vysočina: Trešl - Chytrý, Puzrla (68. Udržal), Haala, Farka - Panský, Smejkal - Hudák (78. Reitmajer), Šancl (78. Starý), Záruba (68. Matoušek) - Och.