Starší dorost remizoval se Slavií
Starší dorostenci FC Vysočina dnes vyrazili do Písku k dalšímu letnímu přípravnému duelu. Na velice kvalitním trávníku nastoupili proti pražské Slavii, která zde tráví soustředění, a po solidním výkonu remizovali 2:2 (1:2). Pod jihlavské trefy se podepsali Alois Zeman a Martin Štancl.


Diváci: 0
Komentář
„Spokojen mohu být zejména s výkonem v I. půli. V druhé části Slavia výrazně prostřídala a my jsme už trochu kondičně odpadli. Škoda, že jsme 3 minuty před koncem inkasovali vyrovnávací branku. V této fázi mne však spíše zajímá náš výkon a ten byl poměrně potěšující,“ řekl k zápasu kouč Pavel Procházka.
Z páteční bitvy proti Prostějovu potřebujeme vydolovat tři body!
Enormně vyrovnaná Chance Národní Liga vstupuje do své poslední třetiny. Deset závěrečných kol bude představovat obrovský tlak na každý z šestnácti klubů, FC Vysočina rozhodně nevyjímaje. Zásadní přitom budou zejména domácí zápasy, v nichž povinnost bude velet vítězit. Zvládne Jihlava tuto nelehkou roli v pátek 4. dubna od 18:00 hodin proti... Celý článek
- U17: Bojácný výkon s Baníkem (01.04.2025)
- U19: Vysoká prohra na Baníku (30.03.2025)
- Marek Jarolím: Porážka nás mrzí, ale s hrou můžeme být spokojení (29.03.2025)
- Ve vyrovnané deštivé bitvě střílela branky pouze Líšeň (29.03.2025)
Vytisknout