13.07.2015, David Zeman

Starší dorost sehrál dvojutkání s Českými Budějovicemi

Starší dorost sehrál dvojutkání s Českými BudějovicemiLetní příprava staršího dorostu je v plném proudu. Její součástí bylo i dvojutkání proti Českým Budějovicím. Oba týmy protočili všechny hráče svého kádru a také si připsali po jedné výhře.

 
Č. BudějoviceČ. Budějovice
přát., sobota 11.7.2015, 11:00
0:1
(0:0)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
Gól: 58. Pěnkava (pen.)
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Pokorný (50. Vašina) – Vašíček, Vrzal, Beseda, Čermák – Lasota, Kolčava – Bajer, Sargsyan (50. Smejkal), Průša (50. Kafoněk) – Časta (50. Pěnkava).
 

Komentář

SK Dynamo České Budějovice – FC VYSOČINA JIHLAVA II 3:0 (2:0)

Sestava: Vašina (22. Konrád) – Ločárek, Vlk, Vedral, Kafoněk (22. Mužátko) – Malár, Novotný – Šimončič, Smejkal, Bartók – Pěnkava (22. Karmazín).


„V obou utkáních hraných na 2 x 40 minut jsme měli možnost vyzkoušet všechny hráče kromě zraněného Fikara. V prvním utkání jsme měli více míč na svých kopačkách a kromě proměněné penalty Pěnkavou za faul na Smejkala měli velkou příležitost Vašíček a Časta. Druhé utkání se nám již tolik nevydařilo. I přes nepříznivý vývoj jsme se nažili o kombinační hru a několik akcí se nám až na koncovku vydařilo. Inkasovali jsme po zbytečných ztrátách a po rychlých protiútocích, kdy domácí v koncovce prokázali svoji kvalitu. Po náročném prvním týdnu přípravy šla většina hráčů na dno svých sil, za což je musím pochválit!“ řekl po obou utkáních trenér Kamil Průša.


 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu