13.07.2015, David Zeman

Starší dorost sehrál dvojutkání s Českými Budějovicemi

Starší dorost sehrál dvojutkání s Českými BudějovicemiLetní příprava staršího dorostu je v plném proudu. Její součástí bylo i dvojutkání proti Českým Budějovicím. Oba týmy protočili všechny hráče svého kádru a také si připsali po jedné výhře.

 
Č. BudějoviceČ. Budějovice
přát., sobota 11.7.2015, 11:00
0:1
(0:0)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
Gól: 58. Pěnkava (pen.)
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Pokorný (50. Vašina) – Vašíček, Vrzal, Beseda, Čermák – Lasota, Kolčava – Bajer, Sargsyan (50. Smejkal), Průša (50. Kafoněk) – Časta (50. Pěnkava).
 

Komentář

SK Dynamo České Budějovice – FC VYSOČINA JIHLAVA II 3:0 (2:0)

Sestava: Vašina (22. Konrád) – Ločárek, Vlk, Vedral, Kafoněk (22. Mužátko) – Malár, Novotný – Šimončič, Smejkal, Bartók – Pěnkava (22. Karmazín).


„V obou utkáních hraných na 2 x 40 minut jsme měli možnost vyzkoušet všechny hráče kromě zraněného Fikara. V prvním utkání jsme měli více míč na svých kopačkách a kromě proměněné penalty Pěnkavou za faul na Smejkala měli velkou příležitost Vašíček a Časta. Druhé utkání se nám již tolik nevydařilo. I přes nepříznivý vývoj jsme se nažili o kombinační hru a několik akcí se nám až na koncovku vydařilo. Inkasovali jsme po zbytečných ztrátách a po rychlých protiútocích, kdy domácí v koncovce prokázali svoji kvalitu. Po náročném prvním týdnu přípravy šla většina hráčů na dno svých sil, za což je musím pochválit!“ řekl po obou utkáních trenér Kamil Průša.


 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2019

1. Fortelný Jan 206b.
2. Klobása Stanislav 187b.
3. Smejkal Tomáš 182b.
4. Tlustý Petr 156b.
5. Jawo Lamin 145b.
6. Javůrek Jan 93b.
7. Tijani Mohamed 87b.
Aktuálně

Vstupenky na Zápas podzimu proti Pardubicím! Brzkým nákupem ušetříte!

FC Vysočina se chytá na Zápas podzimu! Na svém stadiónu v pátek 25. října od 18:00 hodin přivítá lídra FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY – Pardubice! Přijďte svůj tým v důležité bitvě povzbudit a udržet ho na domácí vítězné vlně! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu