Tréninkový blok „áčka“ doplnil duel s juniorkou
Reprezentační ligová přestávka představuje tradiční prostor pro doplnění kondiční připravenosti týmu či sehrání modelového utkání. Nejinak tomu je v tomto týdnu v FC Vysočina. První tým v tomto týdnu polyká náročné dvoufázové tréninkové dávky, které dnes doplnilo a zpestřilo utkání s juniorkou. V ofenzivním a otevřeném duelu padlo celkem hned 12 branek, přičemž „áčko“ zvítězilo 7:5.


Diváci: 40
Komentář
„Do zápasu jsme šli z intenzivní tréninkové přípravy, v níž se zaměřujeme hlavně na herní kondici. Jednu tréninkovou jednotku jsme měli v pondělí, v úterý a ve středu byly na programu dvě fáze, dnes jsme sehráli utkání s juniorkou a v pátek tento tréninkový blok završíme dalšími dvěma tréninky. Do utkání nezasáhli Jánoš, Hybš a gólman Vejmola, kteří jsou na reprezentačních srazech. Krom marodů Kryštůfka, Klimenta, Masopusta a Marcina jsme ze zdravotních důvodů postrádali ještě Jungra,“ uvedl asistent trenéra Zdeněk Klucký.
Fotogalerie
Z páteční bitvy proti Prostějovu potřebujeme vydolovat tři body!
Enormně vyrovnaná Chance Národní Liga vstupuje do své poslední třetiny. Deset závěrečných kol bude představovat obrovský tlak na každý z šestnácti klubů, FC Vysočina rozhodně nevyjímaje. Zásadní přitom budou zejména domácí zápasy, v nichž povinnost bude velet vítězit. Zvládne Jihlava tuto nelehkou roli v pátek 4. dubna od 18:00 hodin proti... Celý článek
- U17: Bojácný výkon s Baníkem (01.04.2025)
- U19: Vysoká prohra na Baníku (30.03.2025)
- Marek Jarolím: Porážka nás mrzí, ale s hrou můžeme být spokojení (29.03.2025)
- Ve vyrovnané deštivé bitvě střílela branky pouze Líšeň (29.03.2025)
Vytisknout