09.05.2017, Petr Chudoba

U16: Mladší dorostenci zaslouženě porazili Slovácko

U16: Mladší dorostenci zaslouženě porazili SlováckoMladší dorostenci po delší době zvítězili a na domácí půdě zaslouženě porazili Slovácko 6:3. Po náročném dubnovém programu, který se projevil ve velké marodce, museli nastoupit tři hráči ze starších žáků, kteří přispěli k dobrému výkonu a důležitému vítězství.

27.kolo, neděle 7.5.2017, 13:00
6:3
(3:0)
SlováckoSlovácko

Góly: 33. a 54. Malata Mirek, 8. Trnka, 22. Šrámek, 57. Pojezný, 74. Samek - 66. Springer, 72. Jaich, 80. Novotný
Diváci: 60
FC Vysočina: Doležal – Marek Malata (58. Ritter), Trinh, Vraspír (64. Nováček), Fila – Šrámek, Samek – Havlín, Lukáš Trnka (56. Shudeiwa), Pojezný – Mirek Malata

Díky velké marodce jsme museli povolat tři hráče ze starších žáků. Minulou porážku jsme chtěli odčinit a po delší době naplno bodovat. Do vedení nás dostal po rohovém kopu Lukáš Trnka, který levou nohou poslal míč na zadní tyč. Najednou jsme se ocitli na koni a soupeře jsme drželi na jejich půlce. Vytvářeli jsme si mnoho gólových akcí a po zásluze jsme šli do poločasového třígólového vedení. Po změně stran jsme vstřelili další dva krásné góly a vypadalo to, že si zápas užijeme až do samého konce. Po špatném vystoupení stopera jsme inkasovali gól. Drama nastalo v 72. minutě, když zahrál nechtěně rukou ve vápně Fila a následnou penaltu hosté proměnili. Po povedené kombinaci vstřelil gól Samek, který si nadělil krásný dárek k narozeninám. Chtěl bych vyzdvihnout výkon mladíčka Fily, který do týmu vnesl důraz a rychlost. Slovácko jsme přehráli a vysokým výsledkem i zaslouženě porazili. Všechny hráče musím za dnešní výkon pochválit.