23.10.2024, Matyáš Fuks

U16: Tři body z Kuřimi

U16: Tři body z KuřimiJihlavský mladší dorost B veze „povinné" tři body z Kuřimi, která se nachází na chvostu Divize D. Za Vysočinu skóroval dvakrát Sedlák, Tichánek a Ženíšek. Po jedné brance přidali Dudák, Březina a Šancl, který tak uzavřel skóre zápasu na konečných 0:9 (0:4). Dorostenci se tak stále nachází neporaženi na špici Divize D.

KuřimKuřim
12.kolo, sobota 19.10.2024, 10:00
0:9
(0:4)

Branky: 1. Dudák, 13. a 53. Sedlák, 14. a 58. Tichánek, 24. Březina, 52. a 72. Ženíšek, 75. Šancl
Diváci: 33
Kuřim: Zlatkovský - Zaoral (58. Dvořák), Buchta, Štelcl, Kopeček (45. Štolfa), Karas, Zachrdla (66. Pátek Robert), Šíp (66. Tichý), Štolfa, Podsedník (45. Pátek Richard), Chodil.
FC Vysočina B: Pavlík - Volše (60. Veselý), Vetýška, Kolouch, Krejčí - Tichánek (74. Šancl), Živný - Hájek (11. Ženíšek), Sedlák, Dudák - Březina.