06.11.2017, Petr Chudoba

U17: Mladší dorostenci si lehce poradili s Brnem 6:0

U17: Mladší dorostenci si lehce poradili s Brnem 6:0Mladší dorostenci přivítali na domácí půdě Brno a hned od začátku byli jasně lepším týmem. Po povedém vstupu do utkání, kdy skórovali hned v 1. minutě Vošmera a v 6. minutě Ritter, přidali hráči Vysočiny do poločasu ještě další tři branky. Ve druhém poločase přidali už pouze jednu branku, ale i tak zaslouženě zvítězili 6:0!

15.kolo, sobota 4.11.2017, 13:15
6:0
(5:0)
Brno BBrno B

Góly: 1., 20. Vošmera, 6. 37. Ritter, 22., 72. Nováček
Diváci: 40
FC Vysočina: Mastný – Fila (72. Novák), Trinh, Nováček (76. Vraspír), Havlín (70. Havel) – Pojezný, Šrámek (65. Čermák) – Růžička (50. Vácha), Ritter, Vošmera – Mirek Malata (41. Lukáš Trnka)

"Do zápasu jsme vstoupili nejlepší způsobem, jak jsme mohli, protože v první minutě utkání potáhl míč po lajně Růžička a poté přihrál míč před malé vápno Vošmerovi, který se nemýlil. O pět minut později skóroval hlavou po zahraném rohu Ritter. Ve 20. minutě prošel přes obránce Mirek Malata, který poslal krásný míč před prázdnou bránu Vošmerovi. Následně jsme přidali další dva góly a bylo po zápase. Po celý první poločas jsme soupeře vysoko napadali a dostávali hráče Zbrojovky pod tlak. Ve druhém poločase jsme polevili a nevytvářeli jsme si tolik gólových šancí, jak v prvním poločase. V závěru zápasu udělal tečku za výsledkem stoper Nováček. Velmi dobře hodnotím hlavně první poločas, protože jsme hráli aktivně směrem dopředu a všechny góly padly po pěkných akcích. Divák musel odejít po zápase velmi spokojený. Před hráči musím smeknout klobouk, jak se dnes prezentovali." zhodnotil průběh utkání trenér Libor Smejkal.