29.10.2013, David Zeman

U17: Prostějov odjel domů s prázdnou

Dorost U17 uspěl doma s Prostějovem, první poločas ovšem skončil bez branek, když se ale ve druhé půli trefili Bajer s Novotným, tak nakonec tři body zůstaly v Jihlavě. Vysočina tak poodskočila druhému Baníku Ostrava na čtyři body.

15.kolo, neděle 27.10.2013, 11:00
2:0
(0:0)
ProstějovProstějov

Góly: 62. Bajer, 75. Novotný.
FC Vysočina: Konrád – Vitásek, Vedral, Vlček, Kolčava (40. Ločárek) – Bajer (76. Svoboda), Sargsyan, Horký (50. Liška), Novotný, Čermák – Šimončič (60. Kafoněk).

„Od úvodních minut bylo jasně vidět, že se dnes na výhru nadřeme. Prostějov prokázal své kvality. Těžko jsme se prosazovali přes rychlé a důrazné hráče hostí. Až ve druhé půli jsme si vytvořili více šancí, v nichž nejdříve Sargsyan a Šimončič neuspěli. Následně však prokázal kvalitu v koncovce Bajer a šli jsme do vedení. Prostějov mohl chvíli na to vyrovnat, ale nás podržel skvělým zákrokem Konrád, který rovněž obstál i v následné dorážce. Naši výhru pečetil Novotný, který využil přihrávku agilního Bajera. Hráči k tomuto utkání přistoupili velmi zodpovědně. Díky maximálnímu úsilí tak můžeme slavit výhru. Naši hráči zaslouží velkou pochvalu!“ okomentoval uktání trenér Kamil Průša.