27.08.2024, David Kavka

U17: Ze Zbrojovky bez bodu

U17: Ze Zbrojovky bez boduJihlavští mladší dorostenci stejně jako starší dorost prohráli na půdě Zbrojovky Brno 2:1 (1:1). Za Vysočinu vyrovnával skóre v 40. minutě obránce Patrik Pojman, ale v 86. minutě Zbrojovka prolomila obranu jihlavských a vzala si vedení zpátky na svojí stranu.

Diváci: 35
FC Vysočina: Kadlec - Pojman (66. Pospíšil), Říha, Hnízdil, Tlačbaba - Novotný, Liška (84. Maděra), Ritter - Boháček (52. Kasáček), Tomek, Moravec

"Ve velkém vedru jsme dnes měli vůli a snahu. Brzdily nás však lehké ztráty spojené s prvním dotykem a hodně nepřesností v útočném boxu. Ve dvacáté minutě jsme se po průniku ze strany dostali k dorážce díky Klímovi jsme vedli 1:0. V závěru poločasu jsme ale nezvládli rohový kop a soupeř srovnal. Ve druhé půli naši snahu opětovně brzdilo hodně nepřesností, i tak jsme si vypracovali po dobrých ziscích míče několik gólových situací, které jsme neproměnili. Soupeř byl směrem dopředu taky aktivní. A když svou velkou šanci nevyužil, byl Dan Klíma po Mičkově centru na správném místě a dal svůj druhý gól v utkání.," komentovali zápas trenéři Horváth a Valnoha.