01.09.2017, Petr Chudoba

U19: Starší dorostenci opět vyhráli. Tentokrát to odnesl Zlín!

U19: Starší dorostenci opět vyhráli. Tentokrát to odnesl Zlín!Starší dorostenci zvládli i páté utkání a zatím mají v sezóně 100% bodový zisk, když porazili Zlín na jejich půdě. Po většinu zápasu byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli 3:1.

Zlín BZlín B
5.kolo, středa 30.8.2017, 14:30
1:3
(1:2)

Góly: 32. Kopilec - 4. Matulka, 45. Lokvenc, 55. Lorenc
Diváci: 62
FC Vysočina: Duba – Křišťál (60´ Havlín), Trojánek, Mikuška, Řezáč – Urbánek, Šrámek (60. Malata) – Svoboda T., Matulka (74. Svoboda A.), Lokvenc (80. Lát) – Lorenc (80. Crha).

"Dnes nám opět vyšel vstup do utkání. Asi hned z první naše šance jsme šli do vedení, když se po přiťuknutí Tomáše Svobody prosadil Matulka. Následně se domácí více soustředili na bránění a naše náznaky šancí končily spíše před pokutovým územím. Z naší převahy jsme vytěžili větší počet rohových kopů a standardních situací. Dnes nám však nebylo souzeno se z těchto situací gólově prosadit. Z ojedinělé akce domácích, díky naší nedůslednosti, jsme je nechali vyrovnat. Naštěstí jsme na naši první obdrženou branku v soutěži dokázali zareagovat tím nejlepším způsobem a ještě do konce první půle jsme se opět ujali vedení, když se po milimetrovém centru Řezáče prosadil hlavou Lokvenc. Myslím, že toto bylo pro následující vývoj zápasu velmi důležité. Do druhé půle jsme vstoupili dobře. Dařila se nám kombinace a byli jsme více na míči než domácí. Když po chybě domácího stopera vybojoval míč Šrámek a předložil jej Lorencovi, který zachoval chladnou hlavu a vstřelil naši třetí branku, tak bylo o osudu utkání rozhodnuto. Kluci dnes přistoupili k utkání koncentrovaně a svědomitě. V první půli jsme malinko propadali v získávání odražených míčů. Toto musíme do dalších zápasů určitě zlepšit. Jinak si myslím, že jsme byli lepším týmem a zaslouženě tak vyhráli. Od této chvíle již myslíme na nedělní zápas v Kroměříži, která se zatím prezentuje velmi dobrými výsledky. Uděláme vše pro to, abychom i odtud neodjeli s prázdnou!“ zhodnotil utkání trenér Průša.