10.08.2024, Josef Vrzáček

U19: V prvním zápase sezóny bez bodu

U19: V prvním zápase sezóny bez boduJihlavští starší dorostenci nestačili v úvodním kole 1. dorostenecké ligy na domácí Zlín. Jedinou jihlavskou branku vstřelil v 54. minutě Adam Šubert uzavřel tak stav utkání na konečných 3:1 (2:0). V příštím kole bude Vysočina čelit na domácím hřišti Sigmě Olomouc.

ZlínZlín
1.kolo, pátek 9.8.2024, 11:00
3:1
(2:0)

25. Novák vl., 29. a 51. Branecký - 54. Šubert
Diváci: 80
FC Vysočina: Trešl - Veselý, Dolejší, Novák - Půža, Maňásek (75. Ostrovka), Pivnička (63. Palán), Matoušek - Stoček (82. Šlechta) - Bouchner (63. Rais), Šubert

"Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, kdy Bouchner dvakrát postupoval sám na brankáře, ale bohužel nebyl úspěšný. Ve 22.minutě měl být vyloučen domácí hráč, když Bouchner postupoval opět sám na branku, což se ale nestalo a vzápětí jsme si dali nešťastnou vlastní branku. Pár minut poté jsme inkasovali podruhé kdy lehká střela skončila za zády brankáře. Domácí byli velmi nebezpeční zejména v rychlých protiútocích. Druhou část jsme opět začali poměrně slušně, bohužel jsme ale po brejku podruhé inkasovali. V zápětí jsme snížili Šubertem a prakticky do konce utkání se hrálo na soupeřově polovině. Mělí jsme i další brankove příležitosti, ale nedokázali jsme je dotáhnout do konce. Zlínští hrozili z brejkových situací, kde měli individuální kvalitu. Přestože jsme si vypracovávali závary před domácí brankou, tak jsme je nedohráli, proto jsme odjeli ze Zlína bez bodu." dodal komentář k prvním utkání nejvyšší dorostenecké ligy trenér Josef Vrzáček