31.08.2010, Jaroslav Frühbauer

V prvním zápase braly ženy tři body

V prvním zápase braly ženy tři bodyV prvním utkání Moravskoslezské ligy žen zvítězily naše hráčky nad týmem FC Elseremo Brumov. Dvakrát se zapsala do střelecké listiny Petra Žampová a jednu branku vstřelila Lucie Záškodová. V sobotu 11. září se naše holky poprvé představí doma na stadiónu v Jiráskově ulici. Od 11 hodin hostí Ocmanice.

BrumovBrumov
1.kolo, neděle 29.8.2010, 16:30
1:3
(0:1)

Branky: 26. Sochorová - 51. a 67. P.Žampová, 64. Záškodová.
Diváci: 120
Brumov: Florešová - Sochorová (77. Trčálková), Filáková (61. Susediková), Poláchová, Škrabolová, Plášková, Miklasová, Krahulcová, Lysáková, Koutná, Olejníková
FC Vysočina: Havrdová - Štefaniková, M.Žampová, K.Pavelcová, Wasserbaurová - Z.Žampová (59. Záškodová), Tichánková, P.Žampová, Šerá - Nováková (65. Ryšavá), B.Pavelcová (89. Křivánková)

První poločas jasně patřil domácím hráčkám, kdy se hostující Jihlava přizpůsobila hře nováčka a nehrála vůbec svojí hru. V 26. minutě šel Broumov po zásluze do vedení, prosadila se Sochorová. Do druhého poločasu přeci jen lépe vstoupily jihlavské hráčky, začaly hrát kombinační fotbal a soupeř postupně fyzicky odpadal. První se prosadila střelou z dálky Petra Žampová a srovnala na 1:1, poté ta samá hráčka po samostatné akci nahrála před poloprázdnou bránu Lucii Záškodové a bylo to 2:1 pro Jihlavu. O čtyři minuty později se opět prosadila Petra Žampová a stanovila výsledek utkání na 3:1 pro hostující Jihlavu. První poločas byl z naší strany hodně špatný a domácí ho zaslouženě vyhrály. Holkám sme v kabině domluvily, aby hráli svojí hru. Druhý polovina byla již z naší strany lepší. Domácí hráčky odpadly fyzicky a nám se povedlo utkání otočit. Dnes musíme pochválit některé mladší hráčky a všechny holky za to, že se nevzdaly a utkání otočily pro náš prospěch.