25.06.2022, Redakce

Vysočina neporazila ligové Pardubice

Vysočina neporazila ligové PardubiceDnes na hřišti v Hlinsku hrál první tým FC Vysočina druhé letní přípravné utkání s ligovými Pardubicemi.

 
PardubicePardubice
přát., sobota 25.6.2022, 17:00
3:1
(2:1)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Branky: 3. Huf, 12. Toml, 54. Mareš – 29. Vedral.
Diváci: 711
Pardubice: Markovič – Rosa, Míka, Toml, Kurka – Kotowicz, Jeřábek, Solil, Helešic – Černý, Huf. Střídali: Budínský – Halász, Vacek, Tischler, Mareš, Hlavatý, Sychra, Chvěja.
FC Vysočina: Jágrik – Křišťál, Vedral, Piško, Peřina - Tureček, Lacko - Ogiomade, Selnar, Křivánek, Tall. Střídali: Soukup – Irodotos, Svoboda, Franěk, Araujo-Wilson, Vítek, Křehlík, Shudeiwa, Jiřík, Fila.
 

Komentář

3:1 nakonec skončilo dnešní druhé přípravné utkání A týmu FC Vysočina proti Pardubicím. Podle kondičního trenéra Jihlavy Tomáše Josla bylo pro Vysočinu zásadních prvních patnáct minut hry, kdy tým z Jihlavy inkasoval celkem dva góly.

„Z naší strany bylo prvních 15 minut ospalých, dostali jsme v nich dva góly. Potom jsme se probudili, začali jsme hrát fotbal, který máme hrát, snížili jsme na 2:1 a měli jsme šance vyrovnat, což se nám ale bohužel nepodařilo," shrnul první poločas zápasu v Hlinsku kondiční trenér Vysočiny Tomáš Josl.

Ve druhém poločase Jihlava prostřídala a na hřiště nastoupili mladí hráči. „Z naší strany to byl výkon po těžkém týdnu, kluci byli unavení, ale odkroutili to slušně. Měli tam dobré fáze, měli tam horší fáze. Gólu na 3:1 předcházel faul na naše hráče, což byla škoda, že nám rozhodčí nezapískal, ale bohužel, to se stává. Máme na čem pracovat, komplexně a systematicky. Soupeř nás dnes prověřil, je to ligový tým a musíme se soustředit na další dny přípravy a vše posunout dál," uzavřel přípravný zápas kondiční trenér.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč měsíce Duben 2022

1. Křišťál Vojtěch 175b.
2. Vejmola Luděk 108b.
3. Vlček Tomáš 88b.
4. Ritter Adam 49b.
5. Lacko Matúš 40b.
Aktuálně

Podzimní žákovské hodnocení: U13 – Jonatan Hána

V rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na mladší žáky U13, kteří působili v nejvyšší soutěži své kategorie SpSM-JIH. Z 15ti utkání získali 25 bodů a umístili se na 6. příčce. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu