27.03.2018, Ondřej Šourek

Vysoká výhra U19 nad Třincem

Vysoká výhra U19 nad TřincemStarší dorost úspěšně vstoupil do jarní části zápasem s Třincem, ve kterém se dokázal prosadit výrazněji i gólově a potvrdil tak roli favorita.

18.kolo, pátek 23.3.2018,
6:0
(3:0)
TřinecTřinec

branky: 14. a 55. Šteffl, 35. Urbánek, 38. Lorenc, 64. Křivánek, 78. Lokvenc
Diváci: 25
FC Vysočina: Mastný – Křišťál (59. Lokvenc), Pejřimovský (62. Trojánek), Mikuška, Řezáč – Urbánek (59. Pavlas) – Křivánek, Šteffl (59. Šrámek, 72. Pavlík), Svoboda A., Svoboda T. – Lorenc

„Po dlouhé zimní přípravě jsme se již všichni moc těšili na začátek jarní části soutěže. Od první minuty jsme byli směrem dopředu velmi aktivní. Ve 14. minutě se povedla akce na jejímž konci byla finální přihrávka Lorence a přesné zakončení Šteffla. V následných asi deseti patnácti minutách ukázal své kvality Třinec, který se snažil o kombinaci a hlavně uprostřed hřiště nás přehrával. Neuvědomuji si však žádnou z vážnějších šancí. Jednou Mastný vyrážel střelu z hranice pokutového území po naší obranné standardní situaci. U druhého gólu jsme si pomohli rohovým kopem, na jejímž konci byl hezký volej Urbánka. Chvíli na to se gólově prosadil Lorenc, který zužitkoval přihrávku Šteffla a stanovil na poločasových 3:0. Druhá půle se také odehrávala hlavně v naši režii. Další tři naše branky přidal Šteffl, Křivánek a Lokvenc, který upravil na konečných 6:0. I přes určité nedostatky uprostřed hřiště směrem do defenzívy můžeme říci, že se nám vstup do jarní části soutěže vydařil a že jsme tak navázali na celkem povedenou zimní přípravu. Je mi líto zranění Šrámka, který si po faulu poranil kotník!“