V dubnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.4.V Plzni až v pondělíDuel 28. kola SYNOT ligy v Plzni sehrajeme s ohledem na vyvrcholení hokejového šampionátu až v pondělí 18. května od 18:00 hodin pod dohledem kamer České televize.
29.4.U20: prohra na SlovenskuReprezentace U20 dnes podlehla v Senici Slovensku 0:2, když oba góly padly až ve druhém poločase. Jakub Fulnek odehrál celou první půli, Petr Nerad nastoupil na závěrečnou dvacetiminutovku a gólman Luděk Vejmola zůstal na lavičce. Více informací ZDE.
28.4.Nejlepším hráčem HarbaVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Baníku Ostrava: 117 - Harba Haris, 97 - Kliment Jan, 34 - Tlustý Petr, 22 - Krejčí Jiří, 20 - Kučera Tomáš.
26.4.25. kolo SYNOT ligyVýsledky 25. kola SYNOT ligy: Sparta - Brno 4:0, Plzeň - Ml.Boleslav 1:2, Č.Budějovice - Hr.Králové 2:2, Příbram - Dukla 3:0, Jablonec - Slavia 2:1, Bohemians - Teplice 1:0, Slovácko - Liberec 2:3, Vysočina - Ostrava 2:0.
25.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 24. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – výhra 0:1 ve Frýdku-Místku – 90 minut. Jan Kosak (Sokolov) – nebyl v kádru – 4 ŽK. Jakub Teplý (Kolín) – prohra 3:1 v Opavě - 90 minut, Luděk Vejmola (Kolín) – prohra 3:1 v Opavě – na lavičce náhradníků, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 0:1 se Sokolovem - 90 minut.
24.4.Program na květen 2015K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc KVĚTEN 2015 - ZDE.
22.4.Teplice v sobotu od 16:00Utkání 27. kola SYNOT ligy mezi FC Vysočina a FK Teplice proběhne s ohledem na kolizi s českými zápasy na hokejovém šampionátu v sobotu 9. května od 16:00 hodin.
22.4.Hráčem utkání byl KučeraVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Slavii Praha: 56 - Kučera Tomáš, 44 - Šulek Peter, 33 - Fulnek Jakub, 31 - Hanuš Jan, 15 - Kliment Jan, 12 - Jánoš Adam, 8 - Tlustý Petr.
21.4.Nerad, Fulnek a Vejmola v U20Hned trojice fotbalistů FC Vysočina figuruje v nominaci reprezentace U20 pro přípravný duel proti Slovensku, který se uskuteční 29. dubna v Senici. Do kádru trenéra Pavla Hoftycha pronikli záložníci Petr Nerad a Jakub Fulnek a též gólman Luděk Vejmola, který na jaře hostuje v druholigovém Kolíně.
21.4.All Stars Media 24. kolaAll Stars Media 24. kola: Grigar (Teplice, 3 nominace) - Rajtoral (Plzeň, 4), Jugas (Brno, 7), Pokorný (8) - Delarge (oba Liberec, 5), J.Rada (Bohemians 1905, 7), Šulek (4), Kučera (oba Vysočina, 4), Zeman (Příbram, 8) - Berger (Dukla, 8), Dvořák (Hradec Králové, 8).
20.4.24. kolo SYNOT ligyVýsledky 24. kola SYNOT ligy: Teplice - Plzeň 0:0, Hr.Králové - Příbram 2:3, Brno - Ml.Boleslav 1:0, Slavia - Vysočina 1:2, Liberec - Sparta 2:1, Č.Budějovice - Bohemians 2:3, Ostrava - Slovácko 0:2, Dukla - Jablonec 1:0.
19.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 23. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – remíza 1:1 s Karvinou – 90 minut (gól z přímého kopu). Jan Kosak (Sokolov) – remíza 1:1 s Karvinou – 64 minut. Jakub Teplý (Kolín) – remíza 1:1 s Třincem - 90 minut (1 gól), Luděk Vejmola (Kolín) – remíza 1:1 s Třincem – na lavičce náhradníků, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 1:0 ve Varnsdorfu - 90 minut.
17.4.Zvýhodněné rodinné na Baník!V síti Ticketportal se rozběhl předprodej vstupenek na páteční atraktivní utkání proti Baníku Ostrava. Nabízíme extra zvýhodněné rodinné vstupné do celého sektoru B5! 1 dospělý + 2 děti do 15 let: 100 Kč & 2 dospělí + 2 děti do 15 let: 150 Kč! Nejen děti se mohou těšit na soutěže, dárečky, nafukovací atrakce zdarma či dětské menu!
16.4.Češi stále bez porážky!Čeští reprezentanti na světovém šampionátu středních škol (ISF WSC Football), který probíhá v exotické Guatemale, jsou bez porážky v základní skupině. Shodně 2:0 porazili Chile a druhý výběr Guatemaly, což jim vyneslo 2. příčku v tabulce své skupiny se stejným počtem bodů, jako má první Turecko, a nadějnou pozici do vyřazovacích bojů.
13.4.Dvakrát v pátek a v TVFC Vysočina v 25. a 26. kole SYNOT ligy čekají zápasy v pátečním termínu a v přímém televizním přenosu Slovak Sport. Domácí duel proti Baníku Ostrava, který bude součástí "Víkendu otců", bude sehrán 24. dubna již od 17:00 hodin. Utkání na Zbrojovce proběhne o týden později od 18:00 hodin.
12.4.23 kolo SYNOT ligyVýsledky 23. kola SYNOT ligy: Plzeň - Brno 4:1, Sparta - Slavia 2:1, Příbram - Č.Budějovice 1:0, Ml.Boleslav- Liberec 1:1, Vysočina - Dukla 1:2, Bohemians - Ostrava 0:2, Jablonec - Hr.Králové 4:0.
12.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 22. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – remíza 1:1 s Pardubicemi – 57 minut (neproměnil penaltu). Jan Kosak (Sokolov) – remíza 1:1 s Pardubicemi – 90 minut. Jakub Teplý (Kolín) – prohra 5:1 V Ústí nad Labem - 90 minut (1 gól), Luděk Vejmola (Kolín) – prohra 5:1 V Ústí nad Labem - 90 minut, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 0:2 se Zlínem - 90 minut.
8.4.Crha mezi náhradníky U15Mezi náhradníky nově se tvořící české reprezentace U15 figuruje zástupce FC Vysočina - středopolař Daniel Crha. Osmnáctičlenný výběr trenéra Janouška čekají dva duely proti Srbsku.
7.4.Klusáček po operaciTrenérovi Luďku Klusáčkovi nebylo po sobotním utkání v Příbrami vůbec dobře. Znát je to i na videu z tiskovky. Důvod se ukázal v neděli v brzkých ranních hodinách, kdy náš kouč musel do nemocnice s akutních zánětem slepého střeva. Záhy podstoupil operaci, která proběhla bez komplikací. Luďku Klusáčkovi přejeme brzké uzdravení a věříme, že v sobotu své hráče povede v utkání proti Dukle Praha.
7.4.Juniorka na streamuStředeční utkání Juniorské ligy mezi FC Vysočina a Baníkem Ostrava bude sehráno v areálu Na Stoupách od 13:30 hodin. Sledovat ho můžete živě prostřednictvím streamového internetového přenosu.
5.4.22. kolo SYNOT ligyVýsledky 22. kola SYNOT ligy: Ostrava - Plzeň 0:2, Liberec - Brno 1:0, Slavia – Bohemians 1:1, Příbram – Vysočina 1:1, Hrade Kr. – Sparta 0:3, Č.Budějovice – Jablonec 0:3, Dukla – Slovácko 0:0, Teplice – Ml.Boleslav 5:0.
5.4.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 21. kole FNL? Vojtěch Přeučil a Jan Kosak (Sokolov) – utkání ve Varnsdorfu bylo odloženo. Jakub Teplý (Kolín) – výhra 3:1 nad Mostem – 90 minut (1 gól), Luděk Vejmola (Kolín) – výhra 3:1 nad Mostem - 90 minut, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 2:0 na Žižkově - 26 minut.