Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.11.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu čtvrtečního pohárového utkání. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Klement Zdeněk, Pokorný Milan, Duben Jiří a Carda Josef, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Ondřej Novotný a David Dadouš Mišoň a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 3 – sedadlo 17, sektor A3 - řada 4 – sedadlo 19, sektor A3 – řada 6 – sedadlo 39, sektor B4 – řada 1 – sedadlo 12. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře bude řada cen - vstupenky do Multikina Cinestar, kupón na konzumaci v Clubu Xanadu, poukazy na konzumaci do jihlavských restaurací – Spartak, Švejk nebo Tři Knížata a též kniha „Bláža, moje pravda“.
27.11.Hlasujte o nej hráče a trenéraHlasujte o nejlešího hráče a trenéra měsíce listopadu! Toto možnost máte ZDE.
26.11.16. kolo Gambrinus ligyVýsledky 16. kola Gambrinus ligy: Plzeň - Vysočina 1:0, Příbram - Sparta 0:0, Teplice - Brno 2:0, Jablonec - Hradec Kr. 3:2, C.Budějovice - Ml.Boleslav 0:1, Slovácko - Olomouc 1:1, Slavia - Ostrava 0:2, Dukla - Liberec 3:0.
21.11.Jančík v nominaci U-17Středopolař týmu FC Vysočina kategorie U17 David Jančík byl z role náhradníka dodatečně zařazen do českého reprezentačního výběru U17. Ten ve dnech 21. - 22.11. čeká soustředění a testy na FTVS.
20.11.Nové suvenýryFanshop FC Vysočina se opět rozrostl. Tentokrát o přívěšek s Ježourem, žlutý hrníček a žluté dětské triko též s motivem Ježoura. Dále ve fanshopu najdete kartičku Stanislava Tecla a velmi zdařilou mikinu pro fanoušky. Náhledy a ceny jsou k dispozici ZDE.
19.11.15. kolo Gambrinus ligyVýsledky 15. kola Gambrinus ligy: Ml.Boleslav - Dukla 3:0, Olomouc - Jablonec 0:1, Brno - Příbram 1:0, Hradec Kr. - Slavie 3:2, Sparta - Teplice 1:0, Liberec - Plzeň 1:2, Ostrava - Slovácko 2:1, Vysočina - Č.Budějovice 1:0.
15.11.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu pátečního utkání. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Vlastimil Janoušek, Tomáš Klusáček, David Zeman, Ondřej Novotný (Ježour) a Lumír Dobrovolný, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Karel Merta a Tomáš Shofer a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 4 – sedadlo 10, sektor A3 - řada 7 – sedadlo 23, sektor B3 – řada 14 – sedadlo 14 a sektor B1 – řada 17 – sedadlo 28. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře bude řada cen - vstupenky do Multikina Cinestar, kupón na konzumaci v Clubu Xanadu, poukazy na konzumaci do jihlavských restaurací – Spartak, Švejk nebo Tři Knížata a též kniha „Bláža, moje pravda“.
11.11.14. kolo Gambrinus ligyVýsledky 14. kola Gambrinus ligy: Plzeň - Olomouc 3:0, Teplice - Liberec 3:0, Sparta - Brno 2:0, Slovácko - Vysočina 3:0, Příbram - Hradec Králové 0:0, Jablonec - Mladá Boleslav 2:3, Dukla - Ostrava 2:0, České Budějovice - Slavia 2:1.
10.11.Profil Jana KosakaWeb Juniorské ligy přinesl zajímavý videoprofil talentovaného záložníka FC Vysočina Jana Kosaka.
7.11.Kosak a Masopust náhradníkyve středu 14.11. čeká nově se tvořící reprezentační tým U-21 první přípravný zápas proti Švédsku. V devatenáctičlenné nominaci trenéra Dovalila žádný hráč nefigurujeme, ovšem mezi náhradníky lze nalézt hned dva záložníky - Lukáše Masopusta a Jana Kosaka.
7.11.Loučili se v OpavěMladší dorostenci se s podzimem loučili v Opavě. Tým U-17 soupeři podlehl 2:1 (0:1), když šel do vedení zásluhou trefy Mazela. Celek U-16 naopak vyhrál 0:2 (0:2) díky dvěma trefám Lišky.
4.11.13. kolo Gambrinus ligyVýsledky 13. kola Gambrinus ligy: Hradec Kr. - Č.Budějovice 0:1, Brno - Dukla 1:3, Olomouc - Příbram 6:1, Slavia - Plzeň 0:1, Vysočina - Jablonec 0:1, Ostrava - Teplice 3:2, Ml.Boleslav - Sparta 1:1.
1.11.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu pátečního utkání. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Lukáš Frantál, Pavel Novotný, Jaromír Sedmera a Miroslav Haala, na základě poznávací foto soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Vláďa Körber a Zuzana Javůrkováa z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 5 – sedadlo 31, sektor B1 - řada 12 – sedadlo 1, sektor B4 – řada 15 – sedadlo 18, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 25. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře bude řada cen - vstupenky do Multikina Cinestar, kupón na konzumaci v Clubu Xanadu, poukazy na konzumaci do jihlavských restaurací – Spartak, Švejk nebo Tři Knížata a též kniha „Bláža, moje pravda“.
 
Historie
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu