dnes, Josef Vrzáček

U19: Domácí výhra nad pražskou Slavií!

U19: Domácí výhra nad pražskou Slavií!Jihlavský starší dorost na domácím hřišti porazil pražskou Slavii zaslouženě 3:1 (2:1) a odlepil se tak ze dna tabulky nejvyšší dorostenecké ligy. Za jihlavské dvakrát v prvním poločase skórovala nigerijská posila Okoye Uchechi a sladkou tečku za vítězstvím přidal v 90. minutě Radek Palán. Vysočina se tak nachází na 13. místě velmi vyrovnané tabulky .

11.kolo, sobota 19.10.2024, 13:00
3:1
(2:1)
SlaviaSlavia

Branky: 28. a 34. Ucchechi, 90. Palán - 43. Březina
Diváci: 120
FC Vysočina: Trešl - Veselý, Vodička, Dolejší, Matoušek -Puzrla, Pospíchal - Šubert (78. Maňásek), Stoček (75. Palán), Bouchner (89. Novák) - Uchechi (75. Rais)

"Úvod utkání patřil Slavii, která držela míč. Hrálo se převážně na naší polovině, ale postupně jsme se dostávali do hry a pomalu začínali být nebezpeční i pro defenzívu soupeře. Přišly poté i rohové kopy a po jednom z nich jsme šil do vedení a následně jsme po dobrém pressinku navýšili vedení na 2:0. Bohužel v závěru poločasu jsme také po rohu inkasovali. Druhé dějství bylo ve znamení snahy o vyrovnání ze strany Slavie, byla opět silnější na míči, my jsme pozorně bránili a do velkých možností ji nepouštěli, naopak v samém závěru jsme zužitkovali Palánem brejkovou situaci a kluci si sami dali za svůj výkon tu nejlepší odměnu." přidal komentář k utkání hlavní trenér U19 Josef Vrzáček