Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.12.Program prosinecProgram týmů FC Vysočina na měsíc prosinec si můžete prohlédnout ZDE.
4.12.Sportovní den pro postiženéHráči z kádru prvního týmu a juniorky FC Vysočina pod vedením trenéra Josefa Vrzáčka v pátek 8. prosince napomohou organizaci sportovního dne pro postižené děti, který tentokráte proběhne na jihlavském Vodním ráji. Jedná se o další z celé řady obdobných akcí, při kterých FC Vysočina výrazně pomáhá dětem ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici.
8.12.Zúčastnění hráčiS organizováním dnešního sportovního dne pro postižené děti, který proběhlo na jihlavském Vodním ráji, pomáhala pětice fotbalistů FC Vysočina - Jiří Malínek, Petr Heide, David Komínek, Ivan Cermák a Jan Flekal. Nejen děti ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci děkují za jejich pomoc!
9.12.Mladší žáci 4. na turnajiMladší žáci FC Vysočina ročníku 1995 obsadili 4. místo na dnešním halovém turnaji v Humpolci. V konkurenci žáků ročníků 1994 a mladších nestačili na mužstva Velkého Meziříčí, Bedřichova a Humpolce. Nejlepším střelcem FC Vysočiny byl s 5 brankami Štěpán Maruš. Sestava: Zimola - Burian, Partl, Severa, Zima - Gregor, Kliment, Kočvara, Maruš, Meloun a Prokop.
13.12.INZERÁT - vychovatel mládežeFC Vysočina Jihlava, a.s., přijme vychovatele mládeže do dvousměnného provozu ubytovny v útrobách nové tribuny stadiónu. Vhodné pro důchodce s pedagogickým vzděláním. Kontakt a bližší informace: Jarmila Vaculíková (tel.: 602 358 290).
17.12.PřátelskyPřátelské utkání mladších žáků ročníku 1995 hrané na umělé trávě Na Stoupách: FC Vysočina - Lokomotiva Č. Budějovice 2:0 (0:0). Branky: 40. Veselský, 57. Poul. Sestava: Zimola - Gregor, Maruš, Nápravník, Partl, Severa - Čáp, Jindra, Kliment, Kočvara, Meloun - Hron, Poul a Veselský.
 
Historie
Aktuálně

Oulehla: Fotbal je o produktivitě a my momentálně produktivní nejsme

Předlouhých osm zápasů čekají fotbalisté FC Vysočina na druholigové vítězství. Nezměnil to ani nadějný výkon na půdě favorizované Zbrojovky, která důležitou výhru dokázala šťastně urvat pět minut před uplynutím 90 minut. Jihlavský tým se tak 7 kol před koncem soutěže nebezpečně přiblížil sestupovým příčkám. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu