V březnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

4.3.17. kolo II. ligy FAČRVýsledky 17. kola II. ligy FA ČR: Ústí - Vysočina 0:0, Znojmo - Zlín 4:1, Brno - Sokolov 1:0, Čáslav - Most 1:2, Třinec - Karviná 2:0, Sparta B - Varnsdorf 0:1, Sezimovo Ústí - Bohemians 2:4, Vlašim - Opava 1:1 (za domácí skóroval v 17. minutě Jan Kosak).
4.3.Blažek a Vrzáček v rádiuHosty úterní Ranní show od 8:00 do 9:00 hodin na Hitrádiu Vysočina budou asistent trenéra Josef Vrzáček a brankář Jaromír Blažek. Tak si vysílání nenechte ujít!
4.3.Výherci tipovačky na FacebookuPřinášíme vám jména výherců tipovací soutěže na klubovém Facebooku. Přesný výsledek utkání v Ústí tipli a výherci jsou:
1. místo: 2 vstupenky na zápas - ČENĚK BRYCHTA
2. místo: vstupenka do multikina Cinestar - TOMÁŠ HÁNĚL
3. a 4. místo: "vstupenka" do poločasové soutěže o zajímavé ceny - PAVEL VYCHYTA a TOMÁŠ DOČKAL - tito výherci mají možnost zapojit se do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase. Rozhlasem na stadiónu k tomu bude vyzváni. Vstupenku na utkání si však musí zakoupit.
7.3.Miss v Rádiu Jihlava!Premiérová MISS internet FC Vysočina Linda Jamborová bude společně s tiskovým mluvčím Miroslavem Fuksem hostem vysílání Rádia Jihlava. To je na programu ve čtvrtek 8. března od 17.00 hodin.
8.3.Kliment v nominaci!Záložník Jan Kliment figuruje v nominaci reprezentačního týmu U-19 na třídenní soustředění, které proběhne od 12. do 14. března v Kunicích. Trenér Jaroslav Hřebík do týmu zařadil celkem 20 fotbalistů.
8.3.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu pátečního utkání proti Čáslavi. Za Fanklub to jsou Robert Pavlík a Pavel Jelínek, na základě „Tipovačky“ na klubovém Facebooku tuto možnost získali Pavel Vychyta a Tomáš Dočkal a z řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 8 – sedadlo 25, sektor A3 – řada 8 – sedadlo 1, sektor B4 – řada 18 – sedadlo 3, sektor B4 – řada 17 – sedadlo 4. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny.
11.3.18. kolo II. ligy FAČRVýsledky 18. kola II. ligy FA ČR: Vysočina - Čáslav 3:0, Zlín - Sparta B 2:0, Opava - Varnsdorf 5:0, Bohemians - Brno 0:1, Sokolov - Znojmo 2:2, Most - Vlašim 2:0, Táborsko - Třinec 2:1, Karviná - Ústí 1:1.
12.3.U17: 8 gólů PardubicímPřátelsky U-17: Vysočina - Pardubice 8:1 (5:0). Branky: Duba 6, Trojánek, Hron. Sestava: Zimola - Hron, Rychetník, Kriegsmann, Rejthar - Trojánek (60. Prokop), Ujčík, Homola (41. Zábrodský), Mazel (60. Homola) - Prokop (41. Borkovec), Duba. "V utkání jsme dominovali a zaslouženě vyhráli. Především výkon směrem dopředu byl velmi kvalitní. Mužstvo chválím, ovšem stále je však v naší hře hodně věcí,které musíme zlepšit," řekl trenér Oulehla.
12.3.Navrhněte Na facebookovém profilu FC Vysočina, který nedávno překročil počet 2.500 příznivců, vám nabízíme novou soutěž! Hlavním hrdinou premiérového dílu "FCV bubliny" je Jan Halama. Soutěžíme o tyto ceny: 1. místo: 2 vstupenky na zápas s Varnsdorfem, 2. místo: vstupenka do multikina Cinestar, 3. a 4. místo: "vstupenka" do poločasové soutěže o zajímavé ceny na nadcházejícím domácím utkání. A kdo vyhraje? Ten, který u svého návrhu textu pro bublinu získá nejvíce "To se mi líbí"! Tak neváhejte, navrhujte hlášky a hlasujte nejpozději do 18.3.2012, 20 hodin.
13.3.Jan Kotnour v nominaci U-18!V aktuální nominaci reprezentačního týmu U-18 pro přípravný dvojzápas v Portugalsku figuruje brankář dorostu FC Vysočina Jan Kotnour! Trenér Josef Csaplár nominoval 18 fotbalistů. Duely se uskuteční 20. a 22. března.
13.3.Změny ve fungování FanshopuProvozní doba Fanshopu FC Vysočina doznala změny. Minimálně po celou jarní část bude stánek pod novou tribunou otevřen pouze během domácích ligových utkání a též ve čtvrtek před domácím mistrovským duelem a to v čase od 13 do 17 hodin. Zároveň přitom probíhá i prodej vstupenek na dané utkání. Dodáváme, že klubové suvenýry můžete objednávat na e-mailu tereza.mazacova@email.cz (paní Tereza Mazačová). Následně vám budou zaslány na dobírku na udanou adresu.
14.3.Pedro mezi náhradníkyDefenzivní hráč staršího dorostu FC Vysočina Dominik Pedro figuruje mezi náhradníky nominace českého reprezentačního výběru U-17 pro elitní fázi kvalifikace o EURO. Ta se uskuteční od 21. do 30. března v Lucembursku.
18.3.19. kolo II. ligy FAČRVýsledky 19. kola II. ligy FAČR: Znojmo - Vysočina 1:0, Brno - Táborsko 2:1, Varnsdorf - Zlín 2:0, Čáslav - Bohemians 1:1, Ústí - Sokolov 2:0, Sparta B - Opava 0:1, Třinec - Most 0:0, Vlašim - Karviná 2:0.
19.3.Vítězové Známí jsou vítězové prvního dílu soutěže "FCV bublina", která probíhá na facebookovém profilu FC Vysočina. Nejvíce hlasů a 1. místo získal Michal Vereš s hláškou "Granáát, všichni k zemi!!!" (2 vstupenky na zápas s Varnsdorfem). Na 2. místě skončil Tomáš Pokorný obsadili Jan Vácha a Jakub Babický ("vstupenka" do poločasové soutěže o zajímavé ceny na nadcházejícím domácím utkání). Výherci budou kontaktování s dalšími podrobnostmi.
22.3.Program na duben 2012K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc DUBEN 2012 - ZDE.
22.3.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu pátečního utkání proti Varnsdorfu. Za Fanklub to jsou Jaroslav Hladík a Lukáš Francálek, na základě soutěže „FCV bublina“ na klubovém Facebooku tuto možnost získali Jan Vácha a Jakub Babický a z řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 7 – sedadlo 5, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 7, sektor B4 – řada 16 – sedadlo 1, sektor B4 – řada 15 – sedadlo 5. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny.
25.3.20. kolo II. ligy FAČRVýsledky 20. kola II. ligy FA ČR: Vysočina - Varnsdorf 0:1, Bohemians - Vlašim 1:1, Sokolov - Třinec 2:1, Táborsko - Znojmo 1:0, Most - Ústí 0:2, Zlín - Opava 0:0, Brno - Čáslav 1:0, Karviná - Sparta B 2:1.
26.3.Prohra U18 ve VyškověStarší dorost B (U-18) do jara vykročil levou nohou, když ve Vyškově prohrál 3:0 (2:0).